Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik országnak...

Szerintetek melyik országnak (hatalomnak) jobb a felfegyverzettsége úgy mindent összevetve? Oroszország vagy Amerika?

Figyelt kérdés

Az oroszimádók értelemszerűen Oroszországot mondják, akik Amerika pártiak, azok pedig Amerikát. De igazából melyik?


Azt is olvastam, hogy Oroszországnak sok fegyvere nem épp a legújabb (pl. hidegháborús), ez igaz?



2022. febr. 15. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ehhez a kérdéshez tökéletes, ha odaképzelek egy mit sem sejtő kisgyerek hangját, miközben ezt a kérdést felteszik.
2022. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
🇺🇸
2022. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amerika
2022. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet egy kalap alá vonni. Légierő? Földi harcászat? Haditengerészet? Gyalogság? Mindegyik különbözik a másiktól. Ruszkiknak sok tankjuk van, amerikaiaknak nincs. De tankok sme érnek sokat már manapság, hogyha lerádiózol egy pár koordinátát és jön a légi támogatás. Ez nem ilyen egyszerű kérdés, hogy melyik a jobb, ez vagy az
2022. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 Nem sértésből, de ha nem tudsz rá válaszolni, akkor miért kommentelsz? Vagy miért nem írod: bocsánat, de nem tudok erre a kérdésre válaszd adni. Ennyi, nem olyan nehéz.
2022. febr. 15. 21:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat. 👍
2022. febr. 15. 21:08
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van. Összetett a dolog.
2022. febr. 15. 21:09
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért, talán, mert idiótán van megfogalmazva a kérdés :D milyen Amerika? Észak Közép és Dél Amerika? Vagy talán csak az USA-ra gondoltál? Ilyen kérdésre az a kielégítő válasz hogy oroszok, mert több tankjuk van és az erős mert boom boom xD
2022. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rajtad kívül mindenki értette. 😉 Szerintem én nem írtam sértően, te se tedd.
2022. febr. 15. 21:12
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
orosz imádó vagyok de ámerikát mondanám
2022. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!