Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy már nemcsakhogy írtó nevetséges, de egyenesen fárasztó az orosz-ukrán hisztériakeltés?

Figyelt kérdés

Annyira erőltetett az egész.

Elmondjam mi lesz ezután:

* Oroszország kivonja csapatait a határról és soha többet nem támadja meg Ukrajnát

* Holnap qrvára nem lesz semmi csak egy ujabb f*s hétköznap

* Az oroszok ezután is csórók lesznek

* A gáz ezután is mindig jönni fog

* Az USA továbbra is szuperhatalom lesz

* Ukrajna NATO tag lesz és a kutyát nem fogja érdekelni a csóró, gyáva orosz nemzet


Pedig már komolyan kezdtem kicsit felüdülni, hogy végre nem az az unalmas időszak jön mint eddig 30 éve az volt hanem valami igazi kis csihi-puhi. Az iraki háború is uncsi volt, mert csak turbánosokat vadászgattak levegőből, az izraeli-arab konfliktus már totál lejárt lemez, a covid szintén nem volt extra sztori (azt hittem legalább egy spanyolnátha kaliberű káosz lesz). Most ez a kelet-európai buli lett volna érdekes, végre látni élőben orosz technikát, de ez is elmarad. Annyira unalmas a világpolitika komolyan mondom, sehol egy igazi Battlefield háború.

Kína is örökké gyáva lesz Tajvan megszállásához már most mondom. Ezeknek az új diktátoroknak a pucájában már nincs olyan vér, mint anno Hitlernek vagy Sztálinnak.



2022. febr. 15. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ezen felül ami igazán unalmas már, az a "Szovjet testvéreink" trollkodás. Itt a Gyakorin találkozok vele főleg, de már rohadt idegesítő. Minden második kérdés alatt ott vannak.
2022. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmas.
2022. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát egyáltalán nem nevetséges, sokkal inkább szomorú hogy a 21. században még itt tartunk.
2022. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész nevetséges manapság.

USA - Oroszok még mindig hidegháborút folytatnak.

Most ez az egész csapat mozgósítás azért volt, hogy az Ukránok vissza lépjenek a NATO tagságtól, ami tárgyalás alatt volt.

De NATO még mai is csapatokat mozgósít Ukrajna irányába.

(egy csomó katonai teherszállító repült át déli határ mentén ma az ország felett Románia - Ukrajana irányába.)

Holnapra még nem várható semmi, ha lépni is fognak az oroszok, az napok múlva lesz.

Jelenleg csak pénisz méregetés van USA (NATO) és Oroszok közt.

2022. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A koviddal is ezt csinálta a fasiszta média. Félelemkeltés minden hírben. A pokolban lenne a helyük már rég.
2022. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MDaniel98 ***** válasza:
78%
Nem, nem csak te gondolod így.
2022. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Csihi-puhit, Batttlefield-háborút vársz, mert unod a nemzetközi politikát, Kérdező? Egy szellemi és emberi kapcarongy vagy akkor, aki előszeretettel verné a csalánt más hímtagjával, ha neked egy háború (ami sok halottal és szétszakadt családdal, tönkrement életekkel, egyéb szörnyűségekkel jár) csak szórakoztató jelleggel bír. Nem szoktam ilyet írni másokról, de tőled konkrétan undorodni kezdtem. Vagy egy kis nokedli vagy, akinek fingja sincs, mit beszél és egyáltalán nem használja az agyát, vagy a fentebb emlegetett lelki nyomoronc.
2022. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
#7 a kerdezo biztos valami tizeneves taknyos call of dutyn nevelkedett fasz
2022. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Na örülsz most? Megkezdődik amire vágytál. Te hallod amúgy amit beszélsz? Nyilván nem te fogsz kimenni harcolni, nem neked csesződik el az életed,te majd a habos kádból olvasod a híreket és röhögsz meg nézegeted h hányan haltak meg már végre. "Végre izgalmas lesz az életed"
2022. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ha ennyire szeretnél kis "csihi-puhit" akkor menj ki harcolni, gyerünk. Ja, hogy az életed veszélyeztetni már nem annyira felüdülő érzés? Örüljünk hogy minket még nem érint a harc..
2022. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!