Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migrációhullám miért pont...

A migrációhullám miért pont nyugat Európa felé indult meg?Nem akar sokat a szarka?

Figyelt kérdés

Miért nem az ugyanolyan fejlett ès talán közeli Ázsia felé indulnak el?

Nem abban lenne a ráció,hogy minél gyorsabban emigralni egy közelebbi országba ahol nem utálnak az ázsiai származásom miatt??



2022. febr. 12. 22:09
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Kína,Török, miért nem elég? aztán később lehetne megtervezve szerencsét próbálni ès akkorra már több információ is lenne azoktól akik a távolabbi Európa felé mentek.
2022. febr. 12. 22:56
 12/39 anonim ***** válasza:
#9 pont ezért küldik ide őket szerencsét próbálni. Arrafelé nem egy gyerek van a családban, ideküldik az egyiket. A háborús menekülteknek meg nincs hova menniük, akkor meg inkább a remélt jólét felé próbálnak elmozdulni.
2022. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

#11 Kína nem fogad menekülteket, visszatoloncolná őket villámgyorsan, ott nincs pszí. Kína kicsit odébb van a Közel-Kelettől, át kellene kelni még pár országon. Ja és a Kínai "jólét"... nem túl vonzó migricélpont.

Törökország tele van migrikkel, sokkal több van ott mint Európában. Pont hogy már az "itteniek" szervezik nekik az utat a csempészekkel.

2022. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 tobas ***** válasza:

"Kína,Török, miért nem elég? "

Nézd meg a török gazdaságot, az inflációs mutatókat, a líra viszonyát más valutákhoz és szerintem megérted.

Kína is olyan befogadó állam, olyan szeretettel teljesen állnak az például a muszlim emberekhez, elég csak az ujgurokra gondolni.

2022. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Akkor itt van még egy nézőpont..

Oke,,megértem,hogy mindenkinek kell a pènz,ès szeretne jó èletet kicsit.

Mi is emigrálunk ugyanúgy nyugat Európába mai napig..DOLGOZNI!

Èn is èltem 2 èvig Hollandiában ès 1,5 èvet Angliában de eszem ágában sem volt ott maradni. Mit csináltam? Jól megszedtem magam ès haza jöttem..vettem egy nagyon szép házat,a régi szülői házat is felújították ès semmi gondom nincs hálistennek.. ők miért nem tudnak idővel visszamenni? Nem azt mondom,hogy pont oda arra a nyomortelepre ahonnan elindultak, hanem egy jó (ottani) vagy török nagyvárosba ahol sokkal másabb lenne az èlet.Sokkal de sokkal boldogabb emberek lennének ha visszamennènek a saját világukba miután összeszedték a pénzt a jólétre.

2022. febr. 12. 23:09
 16/39 tobas ***** válasza:
100%
Mondjuk minimális földrajzi, történelmi, politikai és társadalmi ismeret sem elhanyagolható ennek a kérdésnek a megértéséért.
2022. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 tobas ***** válasza:

Kérdező az meg van, hogy az emberek nem csak úgy gondolkodnak, mint te? Másként is dönthetnek és ehhez nem kell más néphez, más valláshoz tartozni, sőt másik településről, megyéből származnia valakinek.


Miért annyira hihetetlen, hogy mások, akár más magyar emberek nem akarnak hazaköltözni, hogy mások képesek ott is megtalálni a boldogságot és nem csak jól megszedni magukat.

2022. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Hidd el,hogy tőlem jobban nem ismeri senki jobban a földrajzot ès a történelmet..

Itt nemcsak a földrajz a lènyeg..

De most is azt mondom,hogy sokkal közelebbi országok is vannak opcióként nekik mint Európa.

A más kultúra,vallás stb..is nagyon fontos mérvadó! Nem hiszem el,hogy boldog emberek tudnak lenni egy számukra idegen kultúrában.

Ja.. jut eszembe.. mint említettem,hogy sok helyen jártam nyugat európában.. oké,hogy ott vannak (eljutottak),de ugyanúgy egy kontenervarosban èlnek higeniatlanul,koszosan..tapasztaltam. Akkor mit is szeretnének? Nem akarom elhinni,hogy csak úgy egyből holland állampolgárságot meg házat kapnának kolbász kerítès ből.

Tehát senki nem dolgozik nyagaton sem!! Csak állnak mint a konténer házuk előtt ès sült galambra várnak

2022. febr. 12. 23:20
 19/39 tobas ***** válasza:

Én a brüsszeli Central pályaudvarnál találkoztam magyar hajléktalanokkal, te miért nem bírsz egyszerűen olyan lenni te is, hogy ott ülsz kéregetsz és közben a pálinkafőzés módszerét beszéled ki a haveroddal?

Amúgy magyarként miért Hollandiába és az Egyesült Királyságba mentél, a sokkal közelebbi Ukrajna, Szlovákia, Albánia vagy Törökország helyett?

2022. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

19-es

Azért nem ülnek kolduskènt egy pályaudvaron mert nekem van önbecsülését ès úgy gondolom,hogy nem hiába tanultam. Èn szakemberként dolgoztam külföldön.

Ès nem az volt a cèl,hogy jaj..èn most nagyon gyorsan kiakarok menni rögtön nyugatra mert megőrülök ha nem!!

Egyébként Szlovákiában kezdtem... de Aradon is dolgoztam ès Temesváron. Ugyebár ezek nem nyugat eu országok.

Ès tudod mit..? Szerettem ezekben az országokban is èlni.

2022. febr. 12. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!