Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora az esély az orosz-ukrá...

Mekkora az esély az orosz-ukrán háború kitörésére?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem hiányozna.

2022. febr. 12. 01:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Nagy.
2022. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem már kitört.


Záhonyban élek és imént voltam kint rágyújtani amikor robbanásszerű hangokat hallottam keleti irányból.


Mondjuk lehet, hogy inkább a cigarettával volt baj amit most szokatlan módon nem trafikból vettem hanem kaptam egy olasz ismerőstől.

2022. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem elég nagy sajnos, igény az volna rá
2022. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Most már konkrét dátumokat mondanak és egyre több ország szólítja fel állampolgárait Ukrajna elhagyására, szóval elég nagy. Az oroszoknak lényegében semmiféle javaslatát nem fogadják meg, a minszki megállapodások teljesítésére sem látszik hajlandóság. Muszáj valamit lépni most az oroszoknak, nem nagyon hagytak más lehetőséget nekik.
2022. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

Igény az volna rá? Emberek.... halljátok magatokat? Apám lengyel volt, anyám magyar, dédanyám orosz volt magyar ágról, és lengyel nagyapám litvániai lengyel volt és még élnek ott is rokonaim mármint Litvániában.


Bele gondoltatok abba, hogy Putyin ezzel az indokkal, hogy a háborút indíthat Ukránok ellen, akkor vérszemet kap mint annó Hitler Anschluss és Csehszlovákia elfoglalása után és mondjuk Kalinyingrádra hivatkozva majd megszállja a 3 balti államot, aztán kijelenti, hogy megszállja a V4-eket, meg Romániát és Bulgáriát, illetve Szerbiát?


Én most jelenleg lengyel-magyar állampolgárként Wroclawban élek és nem akarok háborúzni, bár amennyire rossz a látásom, meg a szívem már 30 évesen nem fognak besorozoztatni, de unokaöcsémet se szeretném fronton látni pár év múlva...

2022. febr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Na megjött a lengyel.
2022. febr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%
Hol marad a lengyel-magyar barátság amelyet Orbán hangoztat, egyébként lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok....
2022. febr. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Megdöbbentő, hogy az emberiség nem tanul a hibáiból. Pszichopata vezetők miatt, emberek fognak meghalni. Putyint is nehogy eltalálja egy eltévedt golyó.
2022. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Nulla, hacsak a NATO nem rángatja bele Ukrajnát az Oroszország ellen tervezett offenzívájába.
2022. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
100% és remélem szovjet testvéreink hazánkat is felszabadítják az Eu alól, ha már hozzáfognak.
2022. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!