Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha te választhatnál hova...

Ha te választhatnál hova tartoznál?

Figyelt kérdés

Én USA párti vagyok, EUt viszont nem kedvelem.


Nem vagyok liberális, de Biden sokkal emberibb mint a két rezsim ott keleten, mondhattok Joe-ra ezt azt, de meg lehet nézni, hogy melyik országban boldogabbak az emberek, és nem csak felveszik a mosolyt az arcukra, miközben az álarc alatt szomorú az arc


2022. jan. 25. 11:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

11:32


Nem? 😳


Akkor ez mi? Ezt írtátok:


“ pl. az Amazonnál, hogy stopperrel mérjék, mennyit pisilek s azt levonják a fizetésemből.”

2022. jan. 25. 11:34
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, minden rendben van a látásoddal?

Vagy csak troll vagy?


Te írtad, hogy 11:17.

Nem írtam olyanról, hogy amazon.

Vedd fel a szemüveged, ha nem vagy troll.


Üdv: Columbo

2022. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszolót nézd már meg! 11:17 A hosszabb üzi végén , ott az Amazon, lehet nem te írtad, akkor a kiscica vagy a télapó.


Szemüveget vegyél.

2022. jan. 25. 11:43
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig nem érted.


A válaszaim végére mindig oda írom, hogy Columbo.

De te azt írod:

“Ezt írtátok”


Nézd csak meg, a 6-os válaszom 11:17-kor jelent meg. Columbo névvel zárva. De te továbbra is játszod a hülyét.

Gondolom troll vagy.


Üdv: Columbo

2022. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Most már látom, feletted lévő írta eggyel, pont egyszerre küldtétek be.
2022. jan. 25. 11:55
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

,,Szerintem pedig az EU a világ legjobb helye."

Hát pedig csak szopunk vele.

2022. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Milyen konzervatív lennék ha Kína felé húznék? Még Putyin rezsimje sem ér fel ahhoz az indokolatlan drákói szigorhoz, ami Kínában uralkodik. Embereket zárnak "átnevelő" táborokba. Nem tudom, hogy a tudatlan fideszeseken kívül ki húzna Kína felé. Talán pár tudatlan kultúr-marxista aki valamiért még mindig elhiszi, hogy Kínában igazi kommunizmus van.
2022. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Hát pedig ezzel a coronaterroral nyugaton szépen ezt valósítgatják meg. Ez azon is meglátszik hogy éppen azok a politikai erők vannak legjobb viszonyban Kínával akik ezt a marhaságot erőltetik.

2022. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!