Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez meg mi a …. beszél?

Ez meg mi a …. beszél?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 19:48
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

“ A chip jó lesz, mert ha elvész a gyerek megtalálják vele”


…. ….. ….. …… ……


Te …. eszednél vagy? Te becseppeznéd a gyereked? Én nem fogom ha majd lesz, akkor se, ha kötelező lesz, bár erre a világra ha ezek a kilátások értelme nincs, max akkor lakatlan sziget, ami nem lesz a pszichopata n/w0 irányítása alatt

2022. jan. 23. 20:08
 12/42 anonim ***** válasza:
Már most tudnak rólunk mindent... Szerinted miért van, hogy nézel mondjuk egy cipőt egy oldalon, majd átmész egy másik oldalra és az ekőbbi oldal, ahol a cipőt nézted megjelenik hirdetésként az oldalon? Most is ugyan ez van csak IP címmel. Vagy Facebookon közzéteszel egy képet azt örökké tárolják a neveddel, a születési dátumoddal és a többi dologgal együtt. Ez csak nyíltan támogatja ezt az ötletet és még szélesebb körre terjeszti ki. A legjobb megoldás, ha nem adunk meg csak hamis adatokat, nyílván ha olyanról van szó akkor a valósat és nem töltünk fel mindenféle hülyeséget ezekre a platformokra.
2022. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

#12


Tudom, elvileg ha csak beszélsz, akkor is jön a reklám?



Van aki használ még Facebookot? 😅

2022. jan. 23. 20:13
 14/42 anonim ***** válasza:
13# Ja és egyik-másik össze van kötve egymással, szóval ha nem innen, akkor majd onnan megtudják az infót, nyílván látják az előzményeinket és a privát üzeneteinket. Csak annyi szerencsénk van, hogy nagyon sok ember használja őket, így nem nagyon figyelnek egy-egy emberre. De pl. marketinges dologra is szoktak használni minket.
2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb pedig mindenki be lesz chippelve, jobb ha ebbe előbb beletörődsz. Ez a technológiai fejlődés elmaradhatatlan következménye. Megszűnik a készpénz, fekete pénz. Minden a chipen lesz nyilvántartva. Tudni fogja a munkáltató milyen genetikai hibáink vannak. Aki gyenge lesz annakj esélye sem lesz túlélni. Ez a tudományos realitása a jövőnek
2022. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Van egy film. AZt hiszem Gattaca a címe. Uma Thurman játszik benne. Abban ez mind benne van
2022. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

#14


Az hidegen hagy, hogy ki mit lát, de a chip rendszer nem tetszik.


A “Location Services” is állandóan be van kapcsolva pont most néztem, ez se zavar, a chip már igen, mert ez ilyen egyen cucc ami nem jön át, így az iskolai egyenruhákkal se értek egyet.

2022. jan. 23. 20:31
 18/42 tobas ***** válasza:
21%
Ez nagyon jó én már várom, így legalább végre a magyar közigazgatás is rá lesz kényszerítve a fejlődésre.
2022. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

#20:26


“ Előbb utóbb pedig mindenki be lesz chippelve, jobb ha ebbe előbb beletörődsz.”



Te lehet be leszel chippezve, én 100% hogy nem.


Akkor se, ha se venni se eladni nem lehet majd nélküle.



Jelenések 13:16 Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek

17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson semmit, hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma;


Ha nem ismerném ezt a próféciát akkor sem lennék mert nem vagyok 🐶. Saját döntés mindenkinek. :)

2022. jan. 23. 20:38
 20/42 anonim ***** válasza:
Gecó, erre a mesekönyvéből idézget 😄 Dede be leszel csippelve háháháhá
2022. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!