Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen büntetést érdemel az a...

Milyen büntetést érdemel az a (floridai) kormányzó (Ron DeSantis), aki ilyen csúnyán beszél Dzsó Bájden Mihály amerikai elnök úrral?

Figyelt kérdés

„Address me as Mr. President or President Biden,” Biden said.


„I will not, and you can go fuck yourself,” DeSantis said before hanging up.


[link]


Sajnos az eredeti cikket törölték: [link]



2021. febr. 26. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Miszter pezident Dzsó bájden májköl íz a gúd men,bájden fór máj láv.


Californian gávenor iz bed men,nát gúd men,nát láv gávenor.

2021. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Trumpot meg letiltották, mert nem hajtott fejet a COVID kereskedőknek.
2021. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
Mindenki kiváncsi volt mi lesz ha megválasszák Bident. Na az utobbi pár hétben kaptunk ízelítőt az “uralkodásából”. Aki valamilyen szinten is hangot ad annak hogy Trump támogató vagy esetleg ellenszegül Bidenpapa akaratának, azt a demokraták levadásszák (legyen az politikus,ügyvéd,ujságíró, egyszerű melós vagy akár utcán fekvő hajléktalan). DeSantisra is ez vár.........valahonnan a sötétből majd előkerül ellene valami adócsalási vagy zaklatási vád.
2021. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Trump ellen mindent bevetettek hogy elkussoltassák, kishíján börtönbe is csapták
2021. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as: nem megválasszák, hanem megválasztják, de nem megválasztották, hanem durván elcsalták a választást. Erről beszél Bogár László ebben a videójában:

https://www.youtube.com/watch?v=8RIpaSvaFYg

„A Time magazin egy igen meglepő önleleplezést tett közé Egy árnyékkampány titkos története, ami megmentette a 2020-as választást címmel. Ebben nem kevesebbet mesél el igen részletesen, mint hogy Donald Trumpnak igaza volt, valóban átfogó összeesküvés zajlott a 2020-as amerikai elnökválasztás során. érdemes töprengeni arról, hogy miért az önleleplezéssel folytatódik ez az eddig módfelett sikeres összeesküvés. A nyilvánosságra hozásának feltehetőleg kettős célja lehetett. Az egyik annak a cinikus és arrogáns világossá tétele, hogy igen, így volt, na és?! A másik azonban lehet egy kísérlet is arra, hogy megpróbálja lecsillapítani az egyre mélyebb polgárháborús indulatokat. De vajon van-e bármilyen esély egy újabb New Deal létrehozására?”

2021. febr. 27. 00:18
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
22%

@5: azért milyen jó nekünk, hogy innen többezer kilométerről Bogár László jobban tudja, mi történt az amerikai választáson, mint akiket érint...

Nyilván elcsalták; az ugye nem lehet opció, hogy az amcsiknak már elegük volt abból, hogy egy tehetségtelen ripacs ül a nyakukon - Magyarországon sincs ezzel semmi baj, miért is lenne más az U.S.A...

2021. febr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt DeSantis nem mondott ilyet, másrészt érdemes figyelni a karrierjét mert ha nem is a fenti kulturálatlan módon de szólalt már fel a szövetségi kormány akarata ellen pl. amikor a Superbowl után (amelynek a szünetében Biden "hordjatok 2 maszkot" videóüzenetét kifütyülte a közönség) a szövetségiek meg akarták büntetni azokat a nézőtérről akik nem hordtak maszkot (szabadtéren).
2021. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, ilyenkor mindig jönnek a „tényellenőrzők”, hogy nem történt meg valami, vagy épp megtörtént, ahogy a hatalmon lévőknek kedvező. Nyilván aláásná egy kicsit Biden tekintélyét, ha megtörtént volna, ezért jobb, ha „nem történt meg”. Na de milyen tekintélye lehet egy ilyen elnöknek? [link]
2021. márc. 2. 02:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nem tudom ki az a Bogár László, de azt tudom, hogy ki a Mike Lindell, az Absolute Proof videójában bebizonyítja, hogy tényleg csalás volt a választáson

ha érdekel keress rá, bár 2 órás


"tehetségtelen ripacs ül a nyakukon" az a baj, hogy a mainstream media négy éven keresztül mást se csinált csak köpködte a Trump-ot és elhordta mindenféle szemétnek, és a kommentedből úgy tűnik nagyon jó munkát végeztek, mert abszolút bedőltél a ferdítésüknek


de ne érezd emiatt rosszul magad, én is bedőltem neki, ráádásul úgy hogy én itt élek, három évig köpködtem a Trumpot úgy, hogy fogalmam sem volt a politikájáról, csak a média írta, hogy utálni kell, hát utáltam

aztán egy jó ismerős rávilágított, hogy a munkanéküliség csökkent, nem indult új háború, nagyon sok katonát hazahívtak, Közel-Keleten béketárgyalások, stb. szóval a számok mind azt bizonyították, hogy Trump elnöksége alatt nekünk nagyon jó életünk volt.. és tényleg... és most hogy ez a bolond vénember ül a székben, nemcsak én, de a fanatikus demokrata ismerőseim is szájtátva és hajtépve nézik az eseményeket, hogy ilyen nincs :O

2021. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!