Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az egész Covid rendszer...

Ez az egész Covid rendszer elképesztően beteg emberek agyából pattanhatott ki?

Figyelt kérdés

Ki tud kitatalálni egy olyan rendszert amelyben 6 havonta oltatni kell másképp nem mehetsz sehová, munkád sem vállalhatsz és az közéletből teljesen kiszorulsz és még pénzbírságban is részesülsz?


Ehhez simán betegnek kell lenni, jó eséllyel pszichopatának. Nagyon durva.


2022. jan. 8. 20:55
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

40


Oltottan pont ugyanúgy élsz mint a pandémia előtt, vagy mi?

2022. jan. 9. 20:56
 42/46 anonim ***** válasza:

#41

A pofámon elbírom a maszkot, ha erre célzol.

2022. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

42


Odamész ahová akarsz a világon? ugyanúgy érezheted magad? Ugyanolyan kiszolgálásban, szolgáltatásokban részesülsz? Ugyanolyan a hangulat? Stb stb. Elhozta az oltás a megváltást számodra? Elégedett vagy?

2022. jan. 10. 12:41
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

"Odamész ahová akarsz a világon? ugyanúgy érezheted magad? Ugyanolyan kiszolgálásban, szolgáltatásokban részesülsz? Ugyanolyan a hangulat?"

Azt a pár hónapot kizárva, amikor szinte minden zárva volt, igen. Maximum az oltottságot is igazolnom kell a határon, vagy jogy bejussak egyes helyekre, de emellett ugyanúgy élek, mint annak előtte.

2022. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

#43

"Odamész ahová akarsz a világon? Ugyanúgy érezheted magad? Ugyanolyan kiszolgálásban, szolgáltatásokban részesülsz?"

Én igen, mert be vagyok oltva.


"Ugyanolyan a hangulat?"

Az oltásbeszariké biztosan nem, de ők kit érdekelnek?


"Elhozta az oltás a megváltást számodra? Elégedett vagy?"

Soha nem vártam megváltást az oltástól. Azzal elégedett vagyok, hogy korlátozások nincsenek, és ez az oltások meglétének köszönhető.

2022. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Hát igen, komplett betegek találták ki az elkövetkező rendszert. Mondjuk nem csoda. Az uralkodó családok évszázadok óta egymás közt házasodnak, igen csak belterjesek..
2023. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!