Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az egész Covid rendszer...

Ez az egész Covid rendszer elképesztően beteg emberek agyából pattanhatott ki?

Figyelt kérdés

Ki tud kitatalálni egy olyan rendszert amelyben 6 havonta oltatni kell másképp nem mehetsz sehová, munkád sem vállalhatsz és az közéletből teljesen kiszorulsz és még pénzbírságban is részesülsz?


Ehhez simán betegnek kell lenni, jó eséllyel pszichopatának. Nagyon durva.


2022. jan. 8. 20:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
37%

#20-nak:


Az biztos, hogy engem nem fognak beoltani.


Nem, és kész. Eddig is azt csináltam amit akartam, és vállaltam a következményeit. Most is ez lesz.


Aki pedig erőszakkal próbál, vagy be is olt, lehet ez például valamilyen hatóság, annak az aktuális tagjai közvetlen veszélyeztetett helyzetbe kerülnének. Egyetlen dologra összpontosítanék: minél rövidebb idő alatt, minél durvább sérüléseket kiosztani, tekintet nélkül mindenre. Tehát ha épp egy szék, fejre célozva, akkor az. Hobbi szinten!


Vagy kinyírnának, vagy mennék a diliházba. Addig lenne bármilyen hatósági személy biztonságban tőlem, amíg mozgás-képtelen lennék.


Egy óvatlan lépés, és valaki megint kórházba menne.

2022. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%

#21

Te jó isten, te tényleg rettegsz a vakcinától.

Mi ennek az oka? Tényleg mindent beáldoznál csak azért, hogy ne oltsanak be?

2022. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

22


Vannak mellékhatások, ismerőseim haltak bele 30-as éveikben agyvérzésbe, infarktusba. Pf. Teljesen egészségesek voltak, sportemberek.

2022. jan. 9. 10:28
 24/46 anonim ***** válasza:
72%

#23

Ahogy írtad: agyvérzésbe, infarktusba haltak bele. Mi bizonyíték van rá, hogy az oltás váltotta ki?

2022. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

24


Persze, hivatalosan sosem lesz bizonyíték :) Maradok csak oltás nélkül.

2022. jan. 9. 10:36
 26/46 A kérdező kommentje:

24


Azért érdekes ez a gondolkodásmód. Eddig nem volt gyakori, hogy fiatalok agyvérzést kapnak. 1 éve hitelen a számuk megnövekedett. Én sem ismertem soha senkit aki 50 alatt agyvérzést kapott. Most meg tudok többről.


Ez a hirtelen változás sem vált ki semmi gyanút a hozzád hasonlókból. Ez számomra a legérdekesebb.

2022. jan. 9. 10:37
 27/46 anonim ***** válasza:
72%

#25

Akkor mi a te bizonyítékod? Miért gondolod, hogy az oltás miatt történt?

Korábban is előfordult, hogy minden előjel nélkül agyvérzést/infarktust kaptak fiatal, egészséges emberek.

Ha munkavállaláshoz kötik az oltást, akkor mit teszel?

2022. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

27


Az gyilkosságnak minősül az állam részéről. Mert ha utcára küldesz valakit az annyi mintha a halába küldenéd. Egy ilyen rendszert te hogy tudnál elfogadni?


Gondolom az oltatlanok koncentrációs táborokba gyűjtése is belefér neked.

Mert erre is számíthatunk a közeljövőben.

2022. jan. 9. 10:46
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

#28

Ilyen alapon ha kirúgnak valakit a munkahelyéről egyéb okok miatt az is gyilkosság?

Ha nem akarod, hogy kirúgjanak az ellen könnyen tehetsz. Beoltatod magad és csá.


"Gondolom az oltatlanok koncentrációs táborokba gyűjtése is belefér neked."

Nem fér bele, ne szalmabábozz.


Szóval mik a bizonyítékaid, hogy az ismerőseid az oltásba haltak bele?

2022. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
10:28: már ne haragudj, de miért hazudsz?
2022. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!