Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg homofób ország vagyunk...

Tényleg homofób ország vagyunk nyugat számára, ha igen miért?

Figyelt kérdés

Kint voltam nem olyan rég a németeknél, ott egy szórakozó helyen megismerkedtem egy német társasággal, kérdezték honnan jöttem, mondtam nekik hogy Magyarország.. erre így fintorogtak, hogy nem jó hely nem szeretik a másságot stb..

Én meg égtem...


2021. dec. 27. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

"Elkezdett boozizni a munkahelyén és szóltak neki, hogy ez arra nem divat és ha nem tud disztingválni akkor meg fogják köszönni a munkáját."


Hát szerintem meg marha gáz hogy a politika már ott van a munkahelyen és ha nem vagy jó pártkatona akkor kirúghatnak az állásodból. Miért ne mondhatná meg valaki ha nem szereti a melegeket? Hol van itt a szólásszabadság?

2021. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MDaniel98 ***** válasza:
Nyugaton nagyon divatos lett (egyébként a balosabb érzelmű amerikai demokratákat majmolva) az LMBTQ-emberek mögé beállni, és minden elérhető eszközzel támogatni őket, amivel szerintem nem is feltétlenül lenne baj, de azzal már igen, ha mindenki másnak, aki ezzel szemben egy kicsit is eltérő véleményen van (mondjuk nincs oda a pridért) az egyből homofób, náci lesz (utobbi mondjuk nem tudom milyen alapon).
2021. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Nyugaton, főleg multiknál, nem tűrik a gyűlöletkeltő, fröcsögő munkavállalókat. Érthető az oka, nem akarják, hogy egyetlen gyökér miatt a többi dolgozó rosszul érezze magát. Az ilyenek helyére mindig akad másik, aki képes együtt dolgozni más vallású és más szexuális orientáltságú kollégákkal is.


Azt sem szabad elfeledni, hogy ha a munkatárs nem is az LMBTQ közösség tagja, lehet akár több rokona is, aki az, emiatt egy bántó megjegyzéssel a napot nem tudja 100%-osan a munkára fordítani.


Mikor nekem mondanak hasonlót, Magyarországot kritizálva, mindig azt válaszolom, hogy nem a hazámmal van baj, csak az aktuális kormánnyal. Ezt minden esetben megértés fogadta eddig.


#12: "aki ezzel szemben egy kicsit is eltérő véleményen van (mondjuk nincs oda a pridért) az egyből homofób, náci lesz (utobbi mondjuk nem tudom milyen alapon)"


Ilyet soha nem tapasztaltam. Itt sincs mindenki oda a Pride-ért, de ettől tud normálisan, tisztelettel beszélni. Senki nem tartja őket nácinak. Ez inkább Magyarországon kialakult tévképzet lehet, amit a kormánymédiában gyakran állítanak az agendájuk mentén.

2021. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
13, a magyar munkahelyeken sem homofóbkodunk általában. Itt arról van szó, hogy számunkra nem természetes a melegházasság, az aberrációk tudatos terjesztése, az óvodások lelki bántalmazása, gyerekek átoperálása, megcsonkítása, stb. A másik a nyugati erőszakos gender propaganda, amely nem tűr ellenállást. A harmadik dolog az, hogy a kormány tudja, milyen a nép, és rájátszik erre, eltúlozza, ebben is szabadságharcot folytat látszólag, ténylegesen azonban természetesen most is kemény gender propaganda van, már járkálnak óvodákba a deviánsok, most épp Legyél meleg! szlogeneket plakátolnak ki az országban. A törvénynek pedig nincs semmilyen hatása. Ugyanez történik egyébként a migránsok ügyében is, szabadságharc, duma, migránsbefogadás, nyugati fenyegetés. Ez hasznos a Fidesznek, csak az országnak nem.
2021. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

#14


Az LMBTQ közösség tagjai nem aberrált emberek. Ellenben azokkal, akik folyton mások szerelmi, szexuális kapcsolataiba másznak bele és meg akarják modnani ki kit szerethet.


A cégnél 2 hozzád hasonló embertől is megszabadultam már. Az egyiket kirúgtam, a másikat fel sem vettem, mert a hülyéje már az interjún is ezt a homofób-transzfób propagandát nyomta.


A gyerekek átműtéséről, megcsonkításáról nem is értem mit hordtál össze, semmi értelme.

2021. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15 azért az érdekes, hogy egy állásinterjún hogy jön elő a téma?
2021. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

16#


Biztos valami woke cégnél dolgozik.

Ott szoktak olyan kérdéseket feltenni, ami a világnézeti kérdéseket feszegeti.


Normális cégnél, főleg szakmai az interjú, meg max 1-2 mondatban térnek ki a hobbira, szabadidős tevékenységekre.

2021. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16: Programozói állásra jelentkezett. Amíg vártuk az egyik interjúztató kollégát, addig kötetlen beszélgetéssel próbáltuk oldani a hangulatot, ami szokott segíteni abban, hogy a jelöltek kevésbé legyenek feszültek. Ő maga hozta fel a témát, fogalmam sincs hogy miért.


#17: Teljesen normális cég vagyunk. Az interjúk során soha nem tértem még ki a hobbikra, szabadidős tevékenységekre, szigorúan a szakmai oldala érdekel a jelentkezőnek. Felőlem ha akar hétvégenként búvárkodhat vagy pecázhat is, nincs jelentősége.

2021. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%

14, az aberráció gyakran jelen van ennél a csoportnál. Már maga a tény, hogy e közösség szerint LMBTQ-s dolgok tanítása óvodásoknak normális, bizonyítja, hogy aberráció áll a háttérben. Pszichiátriai esetek. Az aberráció amúgy nem feltétlenül csak negatív jelző, ez a szakkifejezés a normálistól eltérésre. Az LMBTQ-közösség körében amúgy sokkal több a lelki-testi megbetegedés, és valószínűleg eleve lelki okokból alakul ki az identitásuk (a melegek nagy részénél bizonyítottan).


"Ellenben azokkal, akik folyton mások szerelmi, szexuális kapcsolataiba másznak bele és meg akarják modnani ki kit szerethet."

Lásd Pride, és gender közösség?

2021. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!