Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg homofób ország vagyunk...

Tényleg homofób ország vagyunk nyugat számára, ha igen miért?

Figyelt kérdés

Kint voltam nem olyan rég a németeknél, ott egy szórakozó helyen megismerkedtem egy német társasággal, kérdezték honnan jöttem, mondtam nekik hogy Magyarország.. erre így fintorogtak, hogy nem jó hely nem szeretik a másságot stb..

Én meg égtem...


2021. dec. 27. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Szegény LMBTQP aktivisták nem mehetnek érzékenyíteni az óvodákba iskolákba.

Ja és eltitkolják előlük,hogy tavaly 1500 homofób támadás történt Hollandiában.

2021. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
A nyugat nagyon túltolta az lmbt biciklit.
2021. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg. Olvasd el az erre vonatkozó törvényeket, remélhetőleg rájössz.
2021. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyunk olyan nagy elnyomók egy pár évtizeddel ezelött még ők is ilyenek voltak,de ha neked ez annyira égő akkor magadban keresd a hibát.
2021. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyunk jó gyarmat brühühü
2021. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Vannak még németek?
2021. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
A társadalom nagy többsége, a vidék full elutasító ilyen téren.
2021. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Bécsben az állatkertben mindig több meleg párt látok kézenfogva, ott ez senkit nem zavar. Tirolban egy bank támogatja az lmbtq közösséget, több utcai padot láttam amit a szivárvány szineíre festettek és büszkén hírdeti a bank a támogatást, nem firkálták össze vagy rongálták meg az évek alatt.

Innsbruckban a pride hónapjában az Inn hídját szivárvány zászlókkal dekorálják, azokat sem bántják. Az meg teljesen természetes nyugaton, hogy a pride felvonuláson általában az adott város polgármestere halad a felvonulás élén. Van olyan kollégám aki dolgozott kint, ő nem szerette a melegeket. Elkezdett boozizni a munkahelyén és szóltak neki, hogy ez arra nem divat és ha nem tud disztingválni akkor meg fogják köszönni a munkáját. Nekem ezek a tapasztalataim. Nem csak a melegekkel szemben hanem mindennel és mindenkivel elutasítóak vagyunk.

2021. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Propaganda, média. Szerintem minket magyarokat meglepett az a gyorsaság, ahogy külföldön reagáltak anno a törvényre pár nappal később. Az egyenlítő gólt lövő német focista szívecskét mutatott az ügyet támogatandó, a nyugati média azonnal támadásba lendült. Nagyon erős, hangos lobbijuk van. A törvénynek egyébként nincs hatása, ez kiderült, nincs büntetés rendelve mellé, most szabadon írhatják ki a szervezetek, hogy Légy meleg, transz, stb. Valamiért ez nagyon fontos téma a médiának, vagyis az azt vezető destruktív, politikailag motivált libsi, kultúrmarxista embereknek. Amúgy nagyjából semmit sem tudnak az országunkról... csak amit a komcsi újságokban olvasnak.
2021. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Nyugaton már attól homofóbnak számítasz ha a tolvajt pofánbszod és kiderül róla hogy homi
2021. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!