Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Ukrajnával télen áram...

Mi lesz Ukrajnával télen áram nélkül? Sok helyen ha nincs áram akkor nics fűtés és víz sem.

Figyelt kérdés

Ti is kiváncsiak vagytok mi lesz télen?

Nyilván sajnálom is őket, de ha Oroszország tovább folytatja az energiahálózat rongálását és nagyon kemény tél lesz, akkor kíváncsi leszek hogy mi fog velük történni.

Olyan mint egy nagy emberkísérlet.



tegnap 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az előző télen is arra készültek, hogy megfagynak aztán a csúcs rendszerterhelésük elérte a 18GWattot, ami a magyar rendszerterhelés közel triplája volt. Az idei telet ennél rosszabbra várják, majd kiderül mit tudnak összehozni.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Elválik a búza az ócsutól. Amelyik ukrán akkora nacionalista, hogy a saját létfenntartásával sem törődik (pl. ilyen náci banderista vagy USA-szopó) az elmenekül Nyugatra vagy kihal, amelyiknek meg még maradt egy cseppnyi esze, az alkalmazkodik egy új, oroszbarát Ukrajnához, mint Janukovics alatt.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melegük biztos nem lesz....
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Most azért jóval rosszabb a helyzet energia szempontból azt olvastam.

Tavaly nagyon enyhe tél volt, lehet most is inkább őszies idő lesz télen. De az is lehet hogy most nagyon kemény tél fog jönni.

Na akkor kíváncsi vagyok, hogy hogyan fognak reagálni rá.

tegnap 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"az is lehet hogy most nagyon kemény tél fog jönni.

Na akkor kíváncsi vagyok, hogy hogyan fognak reagálni rá."


a végtagok elmere vennek és belilulnak, a lábujjak megfagynak

ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Mármint inkább úgy értettem hogy egy viszonylag modern társadalom mennyire fog tudni alkalmazkodni.

Mennyire fog megmutatkozni a túlélő ösztön, vagy elpuhult az emberiség és iszonyatosan sok civil fog megfagyni.

Ez egy jó kisérlet lesz, hogy mennyire erős a mai kor embere.

ma 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!