Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton azért mondják, hogy...

Nyugaton azért mondják, hogy pl. túl sok a fejkendős nő az utcán, mert politikailag korrekt módon akarják magukat kifejezni a lakosság átalakulásáról?

Figyelt kérdés
Azt már ugye nem lehetne mondani, hogy túl sok a kívánatosnál sötétebb bőrű ember az utcán, ezért inkább ilyen szembetűnő kulturális különbségeket emelnek ki. Viszont ha megnézzük az alapvető probléma az Európán kívüli bevándorlók és az őslakosok eltérő kultúrája miatt van, függetlenül a vallástól. A szélsőjobboldali pártok retorikája ezt fedi el, de a lényeg úgyis ez.

2021. dec. 1. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem hallottam...azért van annyi mert sok a bevándorló, unokahugom német suliban van, a multkor láttam az osztálya névsorát, felé sem volt német, ez a következő geberáció
2021. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávid ***** válasza:
25%

Nekem volt mexikói barátnőm, az ég adta világon semmiféle kulturális különbség nem volt.


Mindketten angolt tanítunk.


Egy tunéziai barátom most házasodott össze a egy szerb lánnyal. Ott is nulla a kulturális különbség.


Mind a négyen a nyugati kultúrát fogadjuk el, mind a négyen egyetemet végeztünk, egyikünknél sem játszik fontos szerepet a vallás vagy a nacionalizmus és mindannyian beszéljük aközös nyelvet (angol).


A probléma a TANULATLAN bevándorlókkal van, akik nem képesek beilleszkedni, függetlenül attól, hogy európaiak-e vagy afrikaiak.


Egy keresztény, európai, de TANULATLAN albán menekült is halmozottan problémás, hiába azonos kultúrkör.

2021. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!