Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan viszonyultok az Egyesül...

Hogyan viszonyultok az Egyesült Államokhoz?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy a magyarok többsége rendesen gyűlöli az USA-t. Én csak a jelenlegi demokrata vezetést nem szeretem, de magát az Egyesült Államokat mindig is kedvelni fogom. Kicsit magaménak érzem az országot, pedig sok közöm nincs hozzá, mindössze annyi, hogy az dédnagyapám átlépte a New York-i Ellis Island kapuit és több évig dolgozott ott. Elég jól megszedte ott magát, aztán visszaköltözött a családjához az óhazába. Egyébként én mindent szeretek ami amerikai, a régi izomautókat, a gyönyörű tájakat, a régi viktoriánus házakat, az amerikai életstílust. A jelenlegi helyzet viszont elszomorít, hogy bűntudatot akarnak ébreszteni a fehér amerikaiakban a múltban elkövetett bűnökért, amihez tulajdonképpen semmi közük nincs. A jobboldaliakat, a hazafiakat el akarják teljesen nyomni. Remélem nem hátrálnak meg, kiállnak magukért, és leváltják a szélsőséges demokratákat. Szerintem így is lesz, mert az amerikaiak kemények.


Itt egy szexi amerikai kocsi bónuszként akit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=x1zD9ic77v4&t=371s&ab_channe..


Nektek bejönnek az ilyen autók? (:



2021. nov. 26. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na örülök, hogy vannak akik kedvelik az államokat. Szeretnék egyszer eljutni oda. Szívesen élnék is kint, bár nem valószínű, hogy ez összejön. Az amerikai ételeket is szeretem... még szerencse, hogy jó a genetikám és nem hízok meg tőle. :D
2021. nov. 26. 13:39
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

#7

A 70-80-as években is volt politikai korrektség, csak más volt az irányelv.


Amerika konkrétan elárulta a világháborúk alatt Magyarországot, de háborús helyzetben az ilyen helyzeteket elnézem.


Nem nézek M1-et tv-t sem, és igennez az amerikainjólét politikája, a rozsdaövezetben főként republikánusok vannak, csak hogy nekik nem sok közük van a médiához.

És hiába csak a partvidéken van ez az attitűd, ha az egész amerikai nyílvánosságra, és médiára kihat.

2021. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Amerika konkrétan elárulta a világháborúk alatt Magyarországot, "


Hogy árulta el? Magyarország volt aki hadat üzent az USA-nak, Bárdossy neve megvan?

2021. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert jók a kocsik, a puskák, meg a nemzeti parkok.

Nem utálok egy országot sem.

Én inkább azt vettem észre, hogy divat lenézni, ócsárolni Amerikát.

Pl mindenki nagyon szidja az Amerikai egészségügyet, holott itthon jó ha másfél éven belül kapsz időpontot, és van WC-papír a kórházban.

Divat lenézni az Amerikai oktatást, holott a Magyarok többsége sem az a túlművelt réteg.

[link]

[link]

[link]

És ez csak néhány példa.

Sokan ócsárolják Amerikát, mert tartanak otthon lőfegyvert az emberek. Közben meg itthon a bűnözőket védik, jóformán több joga van a bűnözőknek.

Sokan Lenézik az Amerikaiakat, mert sok kövér ember van ott. És közben mi vagyunk Európa második legkövérebb országa (első a UK).

És számtalan ilyen példa van még.

2021. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mint nagyhatalom utálom őket. És nem a demokrata vezetés miatt, mert balos vagyok, hanem főleg a háborúk miatt. Hány emberélet szárad a lelkükön?
2021. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem az USA-t, kint elek es allampolgar is vagyok. A liberalis vezetest en sem szeretem viszont ennek ellenere sincs az nagy szigorusag mint pl most europaban a covid miatt. Itt nem buntettek mert nem hordtal maszkot es gyakorlatilag semmit nem tudnak csinalni, azon kivul hogy radszolnak. A mi allamunkban 1 ember szolt ram eddig hogy huzzak maszkot, a liberalis allamokban mint CA, NY ez gyakoribb. Nalunk vedettsegi igazolvany sincs.

A kajakat szeretem de sajnos eleg cukrosak.

En nem vagyok oda a regi autokert de egy Mustang rajta van a bakancslistamon. Nem baj ha se nem uj, se nem veteran, egy 10-15 eves megteszi.

Sajnos most itt is nagy az inflacio, minden dragabb lett es nincs eleg ember aki dolgozzon. Szerencsere ennek ellenere is megelunk kenyelmesen.

2021. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó. Melyik államban élsz?
2021. nov. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gyonyoru orszag, hatalmas kiterjedesu es lenyugozo tajak vannak az USA-ban. Az eletstilus is tetszik, minden orszagban van jo es rossz dolog persze, de mindent osszevetve nekem tetszik.
2021. dec. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!