Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lengyelek kedvelik a románokat?

Lengyelek kedvelik a románokat?

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy román zenére és alatta csomó lengyel írt, hogy "tisztelet Romániának, Lengyelországból". Nekem ez olyannak tűnik mint ha egy kurd zene alatt csecsenek írnák, hogy " tisztelet Csecsenöldről" holott ugye azeriekkel vannak jóban a csecsenek és az azeriek meg testvérnép a törökkel azok meg nem éppen kedvelik a kurdokat.
2021. nov. 21. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

És akkor bilibe ért a kezed, és megtapasztaltad, hogy a valóságban milyen jelentéktelen hülyeség minden ilyen vélt "testvérnép" kapcsolat ;)


Ugyanúgy vannak velük, mint a magyarok normális 95%-a: pozitív felé hajló semlegesen állunk hozzájuk.

2021. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
84%

Bonyolultabb példát nem találtál? :D

Egyébként lehet, hogy a zene tetszik nekik. Vannak, akik szarnak a másik származására, és csak azt nézik, hogy a másik mit csinált. Egész jó hangulatú beszélgetések szoktak ilyenkor kialakulni, nem feltétlenül kell mindenkit utálni.

2021. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2021. nov. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen videósorozat Youtubeon, hogy "Which country do you hate?", ahol különböző országokban megkérdezik az utca embereit, hogy melyik országot utálják. Romániában is megcsinálták, és meglepődtem, hogy egyik se mondta Magyarországot. Aztán megnéztem a magyarosat, és egyik se mondta Romániát (csak egy, de az is hozzátette, hogy csak viccel). Szóval lehet igaz, hogy az átlag ember full leszarja az ellenségeskedést, amit a nacionalisták nyomatnak.
2021. nov. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, a lengyelek és a románok az usa legnagyobb európai seggnyalói és együtt rettegnek az oroszoktól, persze némi joggal


az első vh-ban is egymást támogatták

2021. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!