Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kína nem oltatja be az idős...

Kína nem oltatja be az idős embereket, mi meg igen??

Figyelt kérdés

4 éve élek Shanghaiban, egy osztrák tulajdonú cégnél dolgozom az elmút évek során.


Az az érdekes hogy az itteni kormány szerint a Covid-19 vakcinák még kisérleti fázisban vannak gyártótól függetlenül, emiatt a 65 éven felettieknek nem ajánlják. Eközben Magyarországon úgy osztogatják a vakcinákat az idős embereknek mint a cukrot, ráadásul még kötelezővé akarják tenni minden állampolgárnak.


Arról se feledkezzünk meg hogy a kormányunk nem vállal felelőséget a vakcina által okozott mellékhatások/megbetegedések miatt.


A kormány ezzel mit akar elérni?



2021. nov. 12. 02:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

#3


Csak azért pontoztalak le, meg tartalak idiótának, az orwelli világodon meg mosolygok, mert én egy balesett miatt az egész kezdetén otthon feküdtem, és két 3 műtét között azért, hogy ne őrüljek bele az unalomba néztem különböző (nem konteós oldalakat). ahol 3 dolog világos, bár ez már nyílt titok, meg neten utána lehet járni.


1. A WHO és a komcsi vezetés szorosan összefonódik.

2. A WHO vezetője egy komcsi afrikai

3. Kezdetben pont h a WHO segítette a hülyeséget, mert hetente mondott mást.


Na ez az orwelli világ.

2021. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1.igaz

2.igaz, sőt a sálgák megvették korábban kilóra amikor üzleteltek

3.igaz

Ezeknek viszont semmi köze Orwellhez, ez csak szimplán politika.

Most már gondolom jobban vagy, és nem érsz rá nézelődni, ezért segítek kicsit mi van jelenleg kínában. Ez egy 2018-as cikk,annyiban más most a helyzet, hogy azóta megduplázták a kamerák számát, és persze már élesben megy a játék.

[link]

2021. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!