Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen zsidókkal kapcsolatos...

Milyen zsidókkal kapcsolatos sztorijaid vannak?

Figyelt kérdés
személyes vagy történelmi
2010. szept. 3. 18:47
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
67%

A Kárpát medence számos Avar, Szláv, Keleti-gót, és Kelta törzs őshazája volt. Egyszer még a híres Római Birodalom is ennek a területnek egy részén húzódott. Az európai kontinensen van és jogosan az indo-európai törzsek lakhelye volt.


Egy napon azonban feltűnt az ázsiai veszedelem, a barbár magyarok képében, és lerohanták a Kárpát-medencét, elüldözve és másodrendű sorba taszítva a jogosan itt élő indo-európai származású őslakosokat a jöttment barbár ázsiai származású magyarok...



Amint látható, nem mindig egyértelmű, hogy ki hol van jogosan....

2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
A különbség az, hogy mi nem üldöztük el őket, hanem beolvadtak a magyarságba, és mi kénytelenek voltunk honfoglalni, mert keletről minket is űzött a többi nép.
2010. szept. 4. 07:34
 23/54 anonim ***** válasza:
74%

69-esnél a pont!

amúgy a kérdező komoly fogalomzavarban szenved!

"Kisfiam ismered Petőfit? mőőő

Mi akarsz lenni kisfiam? FOCISTAA!" :D

kb ilyen szinten vagy!

2010. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 bumbi02 ***** válasza:
58%

A különbség az, hogy mi nem üldöztük el őket, hanem beolvadtak a magyarságba, és mi kénytelenek voltunk honfoglalni, mert keletről minket is űzött a többi nép.



és akkor mit sirtok az ellen hogy jönnek magyarországra a zsidók és az uj neve lassan izrael lesz (mondjuk máig nem látom ennek a realitását de mind1)... ök csak ide jönnek beolvadunk a zsidóságba.. mi nem ezt csináltuk? de .. nekünk szabadott? igen, akkor nekik szabad? elvileg igen...


de látom kérdező te tleg azokat a sztorikat vártad ahol szidjuk a zsidókat...az átlag zsidó emberek (tehát kb a 98%uk) a rendes zsidó ember, aki teljesen ugyanolyan mint bármeik más átlag polgár.. éli életét, neveli gyerekét stb.. és van egy rétegük, ameik ténylegesen elhelyezkedik a felsőbb körökben, többségetek őket utálja(azt se értem öket miér utáljátok, irigység?), csak ezt kivetititek az egész zsidó közösségre... igazából nem tom nekem miért rossz az hogy teszem azt a tescot egy zsidó irányitja vagy miért jobb az h ha nem zsidó irányitja a tescot... sztem sose fogom megérteni...

2010. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Még a magyaroknak sem jó a 98%-a, de úgy tippelem, a zsidóknál majdnem fordított az arány.
2010. szept. 4. 09:52
 26/54 A kérdező kommentje:
bumbi az analógia az lenne, ha mi fognánk magunkat, és elfoglalnánk Oroszország egy részét, mert anno csak elüldöztek onnan minket, az ott élő oroszokat meg nap mint nap terrorizálnák.
2010. szept. 4. 09:56
 27/54 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ha ennyire irritál, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint te, akkor miért nem azt kérdezted, hogy "Milyen zsidókkal kapcsolatos ROSSZ sztorijaid vannak?"


Bármennyire hihetetlen is a beszűkült agyad számára, nem mindenki antiszemita gondolkodású.


De ahogy elnézem, egyre jobban látom, hogy a zsidókról is miért vélekedsz így. Ha attól fel vagy háborodva, hogy nem minden nem-zsidó antiszemita, akkor úgytűnik simán hiszel benne, hogy minden zsidó megalomániás...

2010. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Tudom, h. csak egy kisebbség antiszemita, de amúgy ettől még nekik is igazuk lehet valamiben (pl. Hitlernek, Napóleonnak vagy Washingtonnak). Anno csak egy ember gondolta azt is, hogy minden relatív. Én például sokat hallottam róluk, és pl. ismertem néhányat, és legalább a felük elég jellegzetes volt.
2010. szept. 4. 10:17
 29/54 anonim ***** válasza:
10%

ma 10:17


Na ne viccelj a zsidók nagy része gyűlölködő rasszista állat legszívesebben kitúrnának minket saját földünkről ahogyan a palesztinokkal is tették.


A barbár magyarozónak gratulálok meglett az ötös magyar gyalázásból. Nem véletlenül kerültek elő több tíz ezeréves rovásírásos leletek. A Kárpát-medence a mi földünk jogosan kell követelnünk.

2010. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
0%

Engem utáltak a magukat büszkén zsidónak valló emberek ezért utálom őket is.

Ha ti utáltok én miért nem utálhatlak titeket.

Nektek náci vagyok, de én nem zsidózhatok?

Tiis irigyek vagytok azért náciztok le.

Komcsizni, nácizni szabad?

Minden utálatnak szerintem van alapja még akkor is ha ezt zsidók nem ismerik el.

2010. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!