Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Léteznek nyomorgó, bedőlt...

Léteznek nyomorgó, bedőlt devizahiteles, stb. zsidó származású családok itt Európában?

Figyelt kérdés
Olyantól várok választ, aki személyesen ismer ilyet.
2010. szept. 1. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Miután ők üzletelnek legjobban szerintem nem. A szrból is pénzt tudnak csinálni. Taktikusan, okosan, logikusan!
2010. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
természetesen igen..
2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Megforditom a kerdest. Leteznek egyaltalan meg zsido szarmazasu csaladok europaban? Es magyarorszagon? Csak mert ez a "bedolt devizahitel" ez jellemzoen magyar talalmany.
2010. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Réti bubuzér ***** válasza:
62%

Lehet keresni, hogy már megint ki a hibás a bedőlt devizahitelekért... a zsidók? a pirézek? az alfa centaiuriak?

Elárulom kik: akik ész nélkül felvették, azok, akiknek újautó, újlakás, plazmatévé, meg toronyóra lánccal kellett úgy, hogy nem engedhették meg maguknak. Szóval takarodjál zsidózni máshova, kispajtás.

2010. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok nagyon meggondolják,hogy mit is csinálnak.A bankokat elkerülik,a pénzüket befektetik,ingatlanba,aranyba,mert az érték és időálló.Azok csak egy napon adnak ki pénzt,máskor nem.Elég fiatalka voltam,s én mentem bekaszirozni a fuvardijat apám helyett,aki fuvaros volt.Mondta most kell mennem,mert máskor nem adnak pénzt.Még jattot is kaptam tőlük,ez vagy 50 évvel ezelőtt volt.Az biztos összetartóak,s nem vesznek be közéjük,ha kivülálló vagy.Szerintem nincs közöttük deviza hiteles.
2010. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Személyesen ismerek panelproli zsidókat, anya és fia. Éppen most árverezték el a fejük felöl a lakást. Most ettől boldogabbb vagy? Igen, a zsidók között is vannak gazdagabbak és szegényebbek.
2010. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Biztos léteznek, nem mindegyikükkel osztották meg a 2008-as válság tervét, de azért a nyomorgásuk nem szokott sokáig tartani.
2010. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ugyan zsidó se etnikailag sem vallásilag, de leírom, hogy stem mi a gond. Az roh@dt nagy pofátlanság, hogy míg nyugaton 0,5-2 %-ra folyósítanak hiteleket addig Magyarországon kib@szott nagyok a kamatok. Valszeg azért, hogy a hazai kis- és középvállalatok ne tudjanak helyzetbe kerülni, az átlag ember meg belebukjon a hitelébe. Az tény, hogy van vmi olyan passzus ami alapján nem fordítható hiteltörlesztésre a teljes jövedelem, csak kb. 30 % ehhez képest mi fizettünk 60 %-ot. Hol az @nyjában volt a bankfelügyelet? Úgy kell nekik könyörögni, hogy csináljunk egy banki etikai kódexet és legyenek már kedvesek aláírni. De az tény hogy észnélkül vállaltuk a hitelt, de az államnak oda kell figyeni a fenti módon arra, hogy ne kerülhessenek ilyen bajba az emberek. Nem biztos hogy csak zsidók döntenek ezekről benne van ebben az egész nyugati bankrendszer amibe tuti, hogy vannak vallonok, hollandok, flamandok, germánok, zsidók is meg a jó ég tudja még kik..
2010. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
igen, sőt örményeket, görögöket, kínaiakat, vietnámiakat, svábokat is ismerek! -.-
2010. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tegnap10:58.nak válasz de mindenki másnak is.mivan azokkal a termelökkel,"p,l:szölö.s.t.b."akiknek az elözö évi termés árát,augusztusban füzették ki,nem zsidokérdés a pénz.a politika is a pénzen alapszik.a pénz meg a politika hatalma.
2010. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!