Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen származású Orbán Viktor?

Milyen származású Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
megalapozott válaszokat kérek
2011. febr. 15. 17:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Édesapja magyar, édesanyja magyar, tehát nyilvánvalóan hottentotta.
2011. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15%

román azt hiszem.

És a drága közbe meg úgy viselkedik, mintha legalább akkora ember lenne, mint az Amerikai Egyesült Államok elnöke, szánalmas...


22L

2011. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
sőt cigány :D
2011. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Észak-Koreai
2011. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

Magyarnak valja magát,magyarul beszél,Magyarországon él,Székesfehérváron született!!



Ez így elég megalapozott válasz??


Tehát magyar! Most jöjjenek a "biologiai" fejtegetések és a gondolatom arról,szerintem mennyire érdemes egyáltalán ilyenekkel foglalkozni:

Van egy Budán lakott ismerősöm,egy suliba járt Ráhelékkel! Volt a születésnapi bulijukon is,mondta nekem,hogy OV-nek nem ,csak a tv-ben barnás a bőre. Valószínűleg voltak kun ősei is! No és aztán? És ha esetéleg ,mondjuk van benne cigány? Magyarországon mindenki keveredett már valamilyen néppel! Ez nem számít sokat! A származási kérdés legyen a jobbik a netnácik,meg a nemzetszoc szkin zenekarok gondja,értelmes embert ne foglalkoztassa!

2011. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%
Ausztrál
2011. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Sőt nem csak Kun hanem mongol vér is van benne mint minden igaz magyarnak sőt a török megszálás idelyén lehet hogy vannak török felmenői is. Mindenesetre nem olyan mint Gyurcsány aki a hullaházból szökött
2011. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Én kifejezetten az ő politikája ellen vagyok, de igen, magyar. Nem sok esélyt látok rá, hogy 2-3 generációra visszamenőleg túlsúlyba kerülne más vérvonal


amúgy hogyan definiálnád a magyart? a magyar az (ázsiai) kezdetektől fogva keveréknép (ez nem baj! nem szólok le senkit)

2011. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Besenyő vazze...nem is, mert zulu...Kérdezd meg tőle, szerinted mi honnan a fenéből tudnánk? Amúgy nyilvánvalóan magyar.
2011. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%

17:19 vagyok, nem tudom miért pontoztatok le, de nem is érdekel igazából. Akkor is úgy viselkedik, és kész.

Azt mondta, ha ő hatalomra jut kolbászból lesz a kerítés is.

NA MOST: mi vállalkozók vagyunk szüleimnek húsboltjaik vannak, és húsüzemünk. ÉS MÉGSEM KELL TÖBB KOLBÁSZT GYÁRTANUNK, MINT EDDIG!!!! :D:D:D

2011. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!