Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Black Lives Matter tüntetése...

A Black Lives Matter tüntetéseken miért vesz részt olyan sok fehér nő? (képek lent)

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem erről össze pár képet. Érdemes megnézni szerintem. Kicsit durva nem?:


Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. jún. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
31%
41, igen sajnos. A párod tudja? Gondolom titok.
2021. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
45%

#41 Hát, nekem tuti nem lenne hozzád gusztusom, de ha a "párodnak" ilyen kell akkor egészségére... Én bottal se piszkálnálak meg az arab után az biztos.


Amúgy hogy hogy jó lett egy magyar pasi is az arab után? Nem azt valljátok büszkén, hogy arab után nem is kéne többé magyar férfi? Vagy dobott az arab és végül jó lett a magyar pasi is? Nem irigylem a jelenlegi "párod"..

2021. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
46%

Nem titok. Miért ne lenne jó a magyar párom? Egyébként félig volt csak arab, keresztény, magyar anyanyelvű és itt nőtt fel. Teljesen ugyanolyan, mint bármilyen magyar srác, főleg, hogy a kinézetén sem felltűnő, maximum akkor, ha tudod, hogy van benne arab vér, akkor lehet kiszúrni rajta a vonásokat.


Az pedig hol érdekelne, hogy neked kellenék-e vagy nem? :D Jóindulattal lehet téged sz.ardarabnak nevezni, de még az is a kakinak sértő.

2021. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
84%

Milyen mély viták mennek itt, egyesek tényleg képtelenek felnőni.

Persze aki normális választ ír az lesz lepontozva, mindenesetre az oldal üzemeltetője így-is úgy-is profitál abból hogy mi itt b*sszuk el az időnket. Így jelen esetben mindannyian gyökerek vagyunk.

2021. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
33%

"Jóindulattal lehet téged sz.ardarabnak nevezni, de még az is a kakinak sértő."


Magadat minősítgesd ne engem... Fognak még téged ennél durvább jelzőkkel is illetni nyugi...😁😎

2021. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
58%

"Magadat minősítgesd ne engem..."


Szerintem jelenleg rajtad van minősíteni való dolog, nem rajtam. :)


"Fognak még téged ennél durvább jelzőkkel is illetni nyugi..."


Nem érdekel, hogy a te fajtád mit mond rám, meg hogyan akartok szeméremcsonton rúgdosni, bocsi. Csak meglepődöm, hogy ti tartjátok magatokat értékel, értelmes férfinak.

2021. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
66%

Nem feküdtem le össze-vissza mindenféle emberekkel. Az első barátomat a suliból ismertem még anno, és mint írtam, félig magyar volt, magyar kulturális háttérrel. Keresztény, jobboldali beállítottságú közösségben voltunk akkor, és ott is elfogadta őt mindenki.

Nem "dugtam" csak úgy senkivel, kapcsolataim voltak. Összesen 3, 18 évesen volt az első, és lassan 30 éves vagyok. Pont elég sok helyen megfordultam a való életben, és senki nem ítélt el.

"Normális érzésű" ember vagyok, nincs rajtam ilyen téren semmi elítélendő, aki meg hajtogatja, hogy csonttörésig kellene rúgni, semmibe veszi a mostani párom ("párom", ugye?), pont ez nem normális érzésű és pont az minősíti magát.

2021. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
86%
Hiába töröltetitek,a többségnek úgyis az a véleménye.
2021. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
13%
Hiába vergődsz, akkor sem megyek prostinak. :D
2021. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
76%

Azért vesznek részt a tüntetésen mert nem dolgoznak, el nem tudom képzelni, hogy valaki annyira idióta legyen, hogy emiatt vesz ki szabit. Az ilyen életművész elvarázsolt kastélyok ráérnek ilyen dolgokkal foglalkozni, ahelyett, hogy a saját életükkel törődnének és felülnék egy ilyen hypra :D

Am egy csomó német idősebb jön ide ebbe a csúnya rasszista országba lakni a maradék nyugdíjas éveire, mert az ex hazájában nem érzi magát biztonságban ezektől a megmentésre szoruló szegény állampolgároktól.

2021. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!