Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Black Lives Matter tüntetése...

A Black Lives Matter tüntetéseken miért vesz részt olyan sok fehér nő? (képek lent)

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem erről össze pár képet. Érdemes megnézni szerintem. Kicsit durva nem?:


Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. jún. 30. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
13%

25ösnek, Nincs szociálisan TÚLÉRZÉKENY. Mellesleg rengeteg férfit mozgatnak meg ezek szintén, ez nem nem függő. Ha téged sértő témák lennének, téged is érdekelne, és ettől nem lennél túlérzékeny, csak normális mértékben nyitott, együttérző, érzékeny. Biztos van, ami zavar, ha jól látom a fehér kirekesztés ellen kampányolsz. Ha lenne egy white lives matter kampány, együttéreznél, hasonlóan gondolnád, és ettől nem lennél túlérzékeny. Ugyanazt tennéd, csak más témában!


Annak a srácnak az életét nagyon megnyomorították, rengetegszer verték, ki tudja, milyen lelki terrorban, bántalmazásban nőtt fel. Persze nem lehet felmenteni miatta, de minimálisra kellene venni a büntetést, ugyanis a több évtizedes lelki bántalmazást (sajnos) nem büntetik, mert egy szülő bármit megtehet(ett) a gyerekével.. Esetleg ha volt valamilyen(biztosan volt) személyiségzavara, pszichés problémája, akkor már kiskorától a szülei dolga lett volna arról is gondoskodni.. Szóval én sok esetben megértem a szülők ellen elkövetett erőszakos bűncselekményeket, holott szülő vagyok, és sosem ütöttem meg a szüleim, de bazz, amit a legtöbben művelnek nevelés címszóval, kutyával nem beszélnek így, gyereket meg ütnek, ha épp olyan van, mert az "nem is fáj nagyon, csak ebből tanul"..


Szerintem az anyja tudja, milyen gyerekkora volt annak a srácnak, és lelkiismeretfurdalása van miatta, ahogy az apjával viselkedtek vele, ezért mentené be a fiát, hogy kompenzálja az elmúlt éveket, tudja, hogy ők tették tönkre, mert egy gyerek sem születik ilyennek..Az apja is ezért akarta menteni azt a férfit és állt ki korábban mellette..


Utólag már nem lehet jóvátenni sajnos, az embereknek meg csak vénségükre jön meg az eszük(már akinek). Az államnak jobban kellene szabályozni az családon belüli erőszak minden formáját, a verbálisat is(csak ugye ezt nehéz számontartani, ellenőrizni, mert a gyerekek sem teljesen megbízhatóak)


Hjajj..


Szóval nincs szociálisan túlérzékeny, inkább a kevésbé érzékeny résznek kellene nyitnia, hogy ne csak a saját dolgait tartsa fontosnak, hanem másokét is. Aki itt lovagol a "ronda férfiaknak is jusson nő" szöveggel, azzal is együtt érzek, erre máshol feltalálták a legális prostitúciót és fogyatékos, sérült személyeknek is utalnak ki prostituáltat(aki vállalja). Asszem németország, vagy ausztriában olvastam ilyet, szerintem csodálatos kezdeményezés, de csak akkor, ha ellenőrizve vannak a szexmunkások, nincs kényszer és nem csak az alsó rétegből kerülnek ki. Pár nimfónak csodálatos kiteljesedési lehetőség lenne.. De amennyien most dolgoznak benne, hát szerintem nincs rendben. Negyedennyinek kellene lenni, és sokkal magasabb áron kellene dolgozniuk, nagyon erősen válogatva, pszichológiai teszteken átmenni meg minden, hogy csak aki valóban rendben van, az lehessen egy közülük.

2021. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
96%

Fenntről a negyedik képen:"I love black dick so you will hear me speak"

Még egy gyöngyszem:"I nonly suck black"


VS.


"De hogy egy magyar ember azon verje magát hogy a black lives matter tüntetésen azért vannak kint nők is, mert nagyfarkú néger pasit akarnak és nem szociális érzékenységből, az kicsit meredek. "


"Én inkàbb arra gondolok,hogy:


1, van szabadidejük,


2, empàtiàt éreznek az üggyel kapcsolatosan


3, klasszik gyk-s vàlasz: me szeretik a nagy,fekete kóbàszt, aztott könnyebb összeszednije!"



waaaaa :DDDDDDDDDD Fact checkkkk

2021. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
85%

Only!Sorry :( elgépeltem...


Politikát inkább nem erőltetem itt sem mint a való életben semmi értelme....

2021. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
55%

33: És ezen logika mentén az ÖSSZES NŐ aki kiment azokra a tüntikre, CSAK IS AZÉRT ment ki, mert pár ilyen feliratot láttunk.

Ez is olyan, mint amikor pár elmebeteg idejön robbantani és akkor letenoristázzuk az összes menekültet?

Jól nyomom a jobbos retorikát? :)))


(Látom közben átteték politikába, én is mentem...)

2021. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
27%

Fentről a hetedik kép is elég egyértelmű, ahol a csaj egy fekete műbrokit fog..


Amúgy kezdem azt hinni a nőkről, hogy csak átbaxák a férfiakat. Megjátsszák, hogy nekik romantika kell, elvárják, hogy ki legyen nyalva a sheggük, a pasi hordozza a tenyerén őket, pénzelje őket, valójában meg az ilyen állatokhoz vonzódnak és nekik szintén ilyen állatias ösztöneik vannak.


Azt hiszem sok férfi álomvilágban él a nőkkel kapcsolatban. Fel kellene ébredniük sürgősen és szembe nézni a valósággal, hogy a nők csak hülyét csinálnak belőlük.


Most őszintén az ilyen nők megérdemlik, hogy egy normális fehér pasi feleségül vegye őket és gyereket csináljon nekik? Hogy aztán életük végéig élősködjenek a férfin a gyerektartás alcímen és kiforgassák mindenükből? Hát a francokat.


Én soha em házasodnék meg az egyszer biztos. A nőket max. ürítésre használom, mert többre nem valók. Addig kell őket használni amíg nincsenek nagyon lestrapálva, aztán el kell dobni őket és keresni egy szebbet, hamvasabbat, fiatalabbat. Sajnos olyanok mint a jószágok és úgy is kell velük bánni.

2021. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
32%

Számomra nőként az a normális gondolkodás, hogy bármilyen embert csakis a tettei, személyisége alapján ítélek meg. Ha bűnöző, akkor nekem mindegy milyen bőrszínű, elítélem. Ameddig pedig nem csinált semmi rosszat, addig minden lehetőséget megérdemel (oktatás, egyenlő bánásmód, stb.).


Azon pedig külön jót röhögtem, hogy a nők hajlamosak az agymosásra és/vagy a túlzott érzékenységre.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy a férfiak meg a "jó célért" történő tömeggyilkosságra, csonkításra és ennek támogatására, a hatalmat kiszolgáló agresszív csicskás szerepre, a nők megerőszakolására (találtam férfiakkal teli fórumot, akik teljesen nyíltan normálisnak tartják, ha háborúban a férfiak megerőszakolják az ellenség nőit), pedofil bűncselekményekre (elenyésző a női pedofilok száma a férfiakhoz képest), és még sorolhatnám. De ha valaki ezeket mondja akkor elmebeteg femináci.

Nekem személy szerint nincs ilyen képem általánosságban a férfiakról, de még mindig közelebb áll a valósághoz, mint az, hogy a nők fogékonyak az erkölcstelen, libsi agymosásra, blabla. Még ha így is lenne és ilyen fekete-fehéren gondolkoznánk a férfiak és a nők politikai szerepvállalásáról, szerintem a nőkről megjelenített sztereotípia még mindig kevésbé ciki és undorító, mint amit a férfiakról valós dolgokra alapozva el lehet mondani.

2021. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
57%

37: Én már rájöttem, hogy felesleges olyannal vitatkozni, aki az individuális (fújj, tudom libsi vagyok, megint egy idegen szó!!!4) szót csak a szótárból ismeri.


Ez nemfüggetlen. Nekem is vannak olyan kolleganőim, akik ugyanilyen szinten fröcsögnek és általánosítanak, hogy a "férfiak így, meg úgy..."... Mintha bakker csak fekete-fehér lenne a világ vagy maximum ilyen sztereotip halmazok léteznének. Valamilyen szinten (érzelmi) intelligencia kérdése, hogy belássa az illető meddig tud esetleg vicces lenni* és mitől az a szint amikor már inkább legszívesebben bedobnál egy arcba temetkező (facepalmot már le sem merem írni) gif-et akár élőben is...


*Ezért csípem a Family guy nevezetű sorozatot, mert ott - igaz, pengeélen táncolva - be lehet mutatni akár humoros formában is a társadalmi/faji/vallási különbözőségeket is. :)

2021. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
62%

Akik itt vitatkoznak, főleg jobboldaliak, értsék meg, de szerintem ők tudják is, hogy ez nem az elnyomott feketékről szól. Ha el jön az ideje, egy tollvonással elintézik majd a megfelelő szervek a tüntikéző feketéket és fehér szimpatizánsaikat is. Most egy bástyát le kell bontani és ezek közül a hülyék közül senki nem tudja, hogy nem az emberi jogokért harcol😄. Ezt a társadalmat ami van a földön, usa-európa tengelyen fel kell bomlasztani, nem véletlen, hogy ezeken a területeken a legerősebb a BLM, a lmbtq lobbi, a feminizmus, tehát minden, ami a hagyományos értékek, a józanész, a normalitással szembe megy. Nem ott harcolnak, ahol valóban szükség lenne rá, arab, muszlim, ázsiai országok. Nem Afrikában tolják a blm-et, ahol egymást bestiális kegyetlenséggel mészárolják le a négerek, hanem itt Európában. Sok országban kivégzik a melegeket, onnan mégsem hallasz semmiféle tüntetésről. A müncheni stadion helyett miért nem egy mecsetet akartak szivárvány színűre festeni? Mert az nem szolgálja a célt? Vagy nagy balhé lett volna? Mert a muzulmánokkal nem lehet tréfálni? Charlie Hebdo?

Aki tudja cáfolja és feltétlen pontozzon le😂

2021. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
26%

Ezek ilyen divat-picsák, azt se tudják miért vannak kint az utcán, vagy milyen tüntetésen vannak, vezetik őket mint a szemellenzős lovat és sodródnak az árral. Ezt nevezem én érték nélküli társadalomnak, itt Európában eddig magától értetődő dolog volt hogy nem különböztetjük meg bőrszín alapján a másikat (főleg a 2. világháború után), USA-ba ezzel szemben minden Mozgalomból már divatirányzat lesz. Most éppen trendi kiállni a melegekért, a feketékért.


Nekem nincs bajom egyik féllel sem, "szeresd felebarátod, mint önmagadat", nekem azzal van bajom hogy vakon nem kéne minden mozgalom mögé beállni.

Magyarországon is azt bírtam eddig hogy a magyarokat hidegen hagyja ez az agymenés, de egyre inkább azt látom hogy amerikanizálódnak a magyarok...


Nem kötelező a jó vagy a rossz oldalra állni, eleve nem is kell beállni az ilyen mozgalmak mögé, a függetlenségre kéne törekedni...

2021. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
36%

"Most őszintén az ilyen nők megérdemlik, hogy egy normális fehér pasi feleségül vegye őket és gyereket csináljon nekik?"


Én pl. maximálisan megérdemlem. :)

Nem kamuzok, tényleg szeretem a romantikát, de azt is, amikor jól megd_ugnak. Van is párom (FEHÉR, magyar) 8 éve, akit szeretek. És én is megérdemlem a szeretetét, megérdemlem a gyűrűt és megérdemeljük, hogy családot alapítsunk.

Ja, mégsem, mert életem első szerelme egy félig arab fiú volt. Így ugye az "állatokhoz" vonzódom, ugyi?

2021. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!