Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lenne jó, ha élne Hitler,...

Nem lenne jó, ha élne Hitler, és amit megálmodott, az valóság lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

ezen én is sokat gondolkodtam...


nekem mindenképp jó lenne

kék szemű szőke vagyok :)


és még cigányok se lopnának hmm

túl szép lenne

2010. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha élne Hitler, akkor feltaláltak volna valami élet hosszabbító szert, és az jó lenne. :D
2010. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

hát tény minden jó cuccot a németektől loptak szét a háború végén...



maguktól képtelenek lettek volna bármire

2010. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
szerintem akkor lett volna jó, ha a tengelyhatalmak megnyerték volna a világháborút, hitler meghalt volna, de a helyére olyasvalaki került volna aki azért valamennyivel kevésbé hajlamos a népirtásra. a zsidókat meg cigányokat nem kiirtani kell hanem rávenni őket arra hogy illeszkedjenek be az őket befogadó országba, és mérsékeljék a bűnözést.
2010. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem!!
2010. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 bumbi02 ***** válasza:
53%
igazából az lenne jó hogyha a kommunizmus kivitelezhető lenne h ha már ilyen fikciókba megyünk bele:))
2010. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Ha Hitler élne, egy 120 éves Yoda lenne és az nem lenne jó, mert minden motyogására azt értenék, hogy újabb "egymilliót a lágerbe".


Komolyra fordítva a szót, egyáltalán nem lenne jó, mert Hitler egy totalitárius globális diktatúrát álmodott meg. Amiről ugye csak a hülyék hiszik, hogy jó lehet.

2010. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
kérdezd a zsidókat...
2010. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem lenne jó, nem régen voltunk az Auschwitzi koncentrációs táborokban és hát nem tudom kinek árthatott egy kis baba, vagy egy kislány netán egy idős nénike, nem beszélve a művész emberről és a melegekről stb. Lehet nekem is van zsidó vér az ereimben, és akkor én is egy megátalkodott alsóbbrendű fajnak (milyen furcsa) számítok, és ha cigány van a felmenőim között (barna hajam és szemem van, és muzikális vagyok), akkor én vagyok az emberi faj alja (vagy ugye az alatt)

Már az első bombának végezni kellett volna vele a 42 merénylet közül, sőt nem kellett volna abbahagynia a festést.

2010. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!