Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA-ban miért van kint...

Az USA-ban miért van kint olyan sok helyen az ország zászlója?

Figyelt kérdés
Hivatalos helyeken és családi házaknál egyaránt. Gondolom, ők büszke amerikaiak. Ha én raknám ki itthon, akkor egy szélsőjobbos egyénnek gondolnának, pedig én mérsékelten liberális vagyok.

2021. jan. 30. 10:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Van jobbliberális is?"


Magyarországon ritka madár. De én is jobb liberális vagyok. (Én adtam a #6-os választ.)

2021. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. jan. 30. 13:22
 13/21 A kérdező kommentje:
Odakint még a kutya nyakában is USA zászló van. [link]
2021. jan. 30. 13:33
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13

Pontosabban ANNAK a kutyának a nyakában van zászló, mert a gazdája nem egy agysebész.


Ha ezt nálunk megcsinálod, egy liberális legfeljebb kiröhög, hogy magyarkodó eszement vagy, viszont Bayer lovag úr a nemzeti jelkép kigúnyolása és meggyalázása miatt sanszosan kiátkoz a nemzeti kánonból...és lelibsiz.

2021. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14


Dehát akkor mit lehet csinálni ebben az országban?

2021. jan. 30. 14:14
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami állami jelképpel szeretnél demonstrálni? De mit, és miért?


Hímeztess egy bőrmellény hátára magyar címert, aztán sétálgass abban. Engem nem fogsz zavarni, és az ilyesmi valamennyire megszokott is. Mondjuk inkább egy bizonyos szubkultúrára jellemző, de csináld ha jól esik. nem ártasz vele senkinek.

2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem túl görcsösen állunk hozzá ehhez is. Ki mit gondol majd, hogy néznek rám, mit mondanak, stb. Egyszerűen csak csinálni kellene, aztán ennyi. Túl sokat foglalkozunk mások gondolataival.
2021. jan. 30. 14:39
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17


Lehet...de fenntartom, hogy Európában ennek a dolognak nincsenek olyan hagyományai, mint az USA-ban. Ott belejátszhat a dologba, hogy egy szedett vedett kultúra, ami igen sok náció szokásaiból állt össze, és a zászló volt az a közös pont, jelkép, amivel az egy nemzethez való tartozást elérték.


Meg mielőtt véleeményt mondunk azt is tudni kellene, hogy a 300+ millió lakos közül hányan teszik ki a zászlót a házukra, a kutyájukra, stb.

2021. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ott van miért büszkék legyenek. Vgül is csak a világ egyik vezető hatalma, tőlünk fényévekre levő átlag életszínvonallal.
2021. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
Ott ezzel semmi probléma. Igazság szerint itthon sem kéne, hogy ez gondot okozzon. Meg azért ott ne tartsunk már, hogy egy szétherkázott agyú "haladó" döntse el, hogy milyen zászlóm legyen vagy ne legyen. Az autóm visszapillantóján egy magyar címer lóg, otthon a falon meg van egy történelmi Magyarországot ábrázoló térképem. A garázs tetején van a lobogó.
2021. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!