Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angliának kettő zászlója van?

Angliának kettő zászlója van?

Figyelt kérdés
Most van az eb és fehér alapon piros kereszt van, de én úgy tudtam hogy nékik az a összevissza zászlójuk van amibe piros x van kék alapon

2016. jún. 11. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy zászlója van Angliának. A másik az Egyesül Királyság zászlaja.
2016. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az nem ugyanaz a két ország?
2016. jún. 11. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyesült királyság: Anglia, Wales, Skócia, Észak-Írország. Ez az ország.

Anglia ennek egy része, a fehèr-piros zàszló egyébként benne van az ország zászlójában.

2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen én is utánajártam gyors de köszönöm szépen!!!

Csak arra válaszoljatok még hogy NAgy-Britannia van e közös nemzeti futballcsapata?

2016. jún. 11. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"NAgy-Britannia van e közös nemzeti futballcsapata?"


- Elméletileg van, hiszen a Nemzetközi Olimpiai Bizottság csak az Egyesült Királyságot ismeri el, mint országot, így ha részt akarnak venni olimpiai labdarúgó eseményen, akkor ki kell állítani csapatot. Gyakorlatban ez elég ritkán sikerül, főleg mivel a FIFA számára ez négy különböző ország, vagyis nehéz volna összedolgozni.

2016. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!