Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Több újságcikkben is írják...

Több újságcikkben is írják hogy már több haláleset van a koronavírus beadása után?Ezt miért akarják eltitkolni, tudósok nevetségesség tenni a híradóban, vagy be sem mondják az esti hírekben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Persze mindig megállapítják hogy nem attól volt.

Kb 10 ilyen cikket találtam , nem akartam mindegyiket bemásolni.

Angliában is volt egy 42 éves nő, másnap meghalt csak úgy váratlanul, miután beoltották, pedig előtte semmi baja nem volt.Családja nem érti mi történt.

A súlyos mellékhatásokat is nevetségessé akarják tenni, mintha nem is létezne az oltás után.

Miért teszik ezt?

Politikai nyomásra csinálja a média hogy nem beszélnek róla, vagy elferdítik ami történt?


2021. jan. 26. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
"a koronavírus beadása után"?
2021. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

A cikkben benne van, hogy nagyon idos emberek esetleg belehalhatnak az oltasra adott immunvalaszra. Ezt vizsgaljak, errol szol a cikk. Hogy nem beszel rola a media, ha te is ott olvastad?


Nem tudom melyik 42 evesre gondolsz, nem talaltam ilyet tortenetet.

2021. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
En izraeli vagyok, 73 eves. Mindket oltast megkaptam mar. A gyerekeim (40-45 evesek) es a hazastarsaik is megkaptak. Senkinek nem lett semmi baja. A kornyezetunkben mar minden felnott megkapta legalabb az elso adagot, Senkinek semmi baja.
2021. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem a közvetlen halálesetre vagy azonnal jelentkező látható mellékhatásra utaztatnak a vakcinával, van egy jó videó erről a youtubeon Szabadalmi számok címmel, ha még nem cenzúrázták érdemes megnézni, amíg nem törli a youtube. Mindjárt belinkelem.
2021. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én láttam!Nem állhat messze a valóságtól
2021. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves #13-as válaszoló!Nem kötöszködni akarok ezt előre leszeretném szögezni de nem értitek hogy a hosszútávú lehetséges hangsúlyozom hogy LEHETSÉGES következményekről van szó.Most még persze hogy semmit sem érez aki megkapta de utána mi a garancia arra hogy ha pl.nagyon leteríti egy nátha akkor mit generál a szervezetben?Ezt nem értitek meg ti ez a baj és nagyon sajnálatos hogy sokan csak támadnak és nem gondolkodnak el ezen hanem csak beszólogatnak csúnyán és ennyit tudnak.Egy normális érv nem hangzik el értelmesen elmagyarázva hanem csak a sár dobálás megy agresszíven mert azt hiszik ez marhára segít holott nincs alátámasztva
2021. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#13 vagyok.

Nem dobaltam semmifele sart, tenyeket kozoltem, SAJAT TAPASZTALATBOL.

Mellesleg Izraelben mostmar eleg sokan megkaptak a masodik oltast is ugy, hogy azutan eltelt egy het. Az uj megbetegedesek szama naponta atlag 1000 emberrel csokken.

2021. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt valoban nem tudom, hogy mi lesz, ha valaki egy ev mulva nathat kap, az viszont biztos, hogy eleg gyorsan vissza tud allni a gazdasag a normal helyzetbe. Es akik a korona miatt elvesztettek az allasukat, de a lakaskolcsont meg a gazt, meg a kajat gyerekeknek fizetniok kell, azok szamara a gazdasag normalizalodasa nem elhanyagolhato szempont.
2021. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!