Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Több újságcikkben is írják...

Több újságcikkben is írják hogy már több haláleset van a koronavírus beadása után?Ezt miért akarják eltitkolni, tudósok nevetségesség tenni a híradóban, vagy be sem mondják az esti hírekben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Persze mindig megállapítják hogy nem attól volt.

Kb 10 ilyen cikket találtam , nem akartam mindegyiket bemásolni.

Angliában is volt egy 42 éves nő, másnap meghalt csak úgy váratlanul, miután beoltották, pedig előtte semmi baja nem volt.Családja nem érti mi történt.

A súlyos mellékhatásokat is nevetségessé akarják tenni, mintha nem is létezne az oltás után.

Miért teszik ezt?

Politikai nyomásra csinálja a média hogy nem beszélnek róla, vagy elferdítik ami történt?


2021. jan. 26. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Te is bedőlsz a rémhíreknek.
2021. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Milyen rémhír?

Nincs semmi mellékhatása?

Volt aki videóblogot csinált miket tapasztalt az oltás után.

Velük mi van?

2021. jan. 26. 19:13
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Tehát három halott sok-sok millió beoltottból. Felfogtad, hogy ez mennyire nagyon jó statisztika?
2021. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Milyen 3ról beszélsz?

elolvastad a cikkeket?

Norvégoknál 33 ezer embert oltottak be, eddig 23 ember halt meg utána.

Svédeknél is kiszivárgott egy ilyen adat.Nincs kedvem keresgélni van már egy csomó cikk erről.

2021. jan. 26. 19:18
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
leszarjuk
2021. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
mert egy gyilkos vakcina
2021. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Én meg tegnap fingottam, és erre ma 89-en haltak meg. Miért vagyok szabadlábon? Hol a TEK?
2021. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1,3,7

válaszíró

Ti a pártszékházból írtok?

nem gondoltam volna hogy tényleg létezik a narancsosok trollserege, de ezek szerint igaz.

Hogy minden kérdésnél ami sérti őket, beírnak ilyen választ.

Szerintem sok embert érdekelne ez, lehet van aki többet tud róla mint a cikkírók, ezért kérdeztem.

Vagy olvasott más oldalon is hasonlókat.

2021. jan. 26. 19:27
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Dőlnek a mellékhatásokról és a halálozásokról szóló hírek a Pfizer és a Moderna oltásokat követően minden országból, nagyon érdekes, hogy csak nálunk nincs semmi! Az ország klímája lehet nagyon szerencsés, azt nem hiszem, hogy a Fidesz kormány esetleg hírzárlattal tiltaná, hogy az eü. tájékoztatást adjon az állampolgároknak ilyesmiről.
2021. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet valamit aláírattak az eü-ben dolgozókkal, hogyha valamit is tapasztalnak az oltás után csak a cecilliát lehet értesíteni de privát telón, dehogy kiderüljön valahol...
2021. jan. 26. 20:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!