Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit vársz majd Bidentől?

Mit vársz majd Bidentől?

Figyelt kérdés

Az új amerikai elnöktől.


Elvárjátok,hogy leszámoljon Orbánnal?



2021. jan. 20. 15:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%

Sokat.

Látszik hogy egy végtelenül alázatos, jóindulatú, ugyanakkor határozott, elszánt, tetterős ember, aki emberi értékek és alapelvek mentén kíván kormányozni, nem pénzből és hatalomból.

Borzasztó erős jelleme van, a beszédét nézve is átjött belőle az őszinte empátia, tenni akarás és odaadás, kevés ilyen embert láttam még politikai pályán. Az hogy már a beiktatása délutánján aláírt olyan dolgokat amiket az elődje finoman szólva elqrt, például a klímaegyezményt vagy a környezetszennyező olajvezeték építésének felfüggesztését, csak tovább erősítik ezt az érzést bennem.

Ez az ember tenni akar, mégpedig jót. Ez az ember a népért, az átlag emberekért fog dolgozni, az ő javukra fordítja a ráruházott hatalmat. Ez az ember az, aki egy percet nem késlekedett, hogy elkezdje az országa és ezáltal a világ jobb hellyé tételét.

Mindezt meglehetősen szerény és egyszerű, de ugyanakkor határozott és erőteljes fellépéssel. Nem mellesleg elismerésre méltó hogy annyi tragédia után sem adta fel és nem tört meg.

Én rengeteget várok ettől az embertől. A magyar helyzettel kapcsolatban nincsenek illúzióim, nem várom tőle hogy megbuktatja ezt a korrupt bagázst, nem is az ő dolga, de az biztos hogy nem megy el mellettük szó nélkül. Viszont a hazájában nagyot alkothat, és szerintem fog is. Jó ember, semmi kétség. Jól mutatja az is hányan utálják a szélsőjobbos őrültek körében. Az sem véletlen.

Drukkolok neki. Ma jobb hellyé vált a világ.

2021. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
#21 sok volt a CNN.
2021. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

Én az illiberalizmus kiherélését várom!

És azt nagyon!

2021. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
71%
Azt el tudom képzelni, hogy megint lesznek egyes politikusok, akiket kitiltanak az USA-ból. De amit igazán várok tőle, hogy a környezetvédelemért tegyen. Ebben már első nap sokat lépett, nem csalódtam benne.
2021. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
25%
Orbántalanítást.
2021. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
33%

Hogy mi fog történni az elnöksége idején?


Csodálatos módon, az Antifa azonnal feloszlatja majd önmagát és a Black Lives Matter mozgalom is megszűnik. Nagy hirtelenjében a Koronavírus is el fog tűnni.


Az emberek feletti kontroll ellenben fokozódni fog. Az USA gazdasági érdekek mentén újra háború(k)ba bonyolódik majd, természetesen a demokrácia exportálásának a zászlaja alatt.


Az LMBTQ mozgalmak még inkább vérszemet kapnak, a nézeteikkel ellenkező véleményeket pedig egyre szigorúbban fogják szankcionálni. A rendőrséget újra megerősítik, ezzel párhuzamosan az állampolgári jogokat tovább korlátozzák majd. :)

2021. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

26: Nem orbanisztánról kérdeztek!!!

Csak szólok!

2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szinte biztos, hogy nem fogja kitölteni a mandátumát. Nagyjából két évig lesz elnök, addig a deep state aláíratja vele azokat a törvényeket, melyek az ő érdekeiket szolgálják, esetleg hoz néhány megszorító/korlátozó intézkedést.


Ezután lemond majd az elnökségről és Kamala Harris veszi át a helyét. Az ő arculata nagyon jól fel lesz majd építve, amúgy is csinos, szép, okos és mivel Biden addigra már meghozta a népszerűtlen döntéseket, így elég nagy támogatottsága lesz majd a hölgynek (asszonyságnak :)) ahhoz, hogy megnyerje a következő elnökválasztást!

2021. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!