Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Szlovén elnök, elsőnek...

Lcadam kérdése:

A Szlovén elnök, elsőnek gratulált DT-nak, most már tagadja Egy holland EP képviselő asszony szembesítette, mire Jansa ezt kérdezte: „Képviselő asszony, mutassa már meg, maga és igazságot annyira szerető barátai szerint hol gratuláltam Trumpnak?”

Figyelt kérdés

A holland politikus erre megmutatta Jansa november 4-ei posztját:

Janez Jansa

@JJansaSDS

It is pretty clear that American people have elected @realDonaldTrump @Mike_Pence for #4 moreyears. More delays and facts denying from MSM, bigger the final triumph for #POTUS. Congratulations #GOP for strong result across the #US @idualliance

Én igen gyenge angolos vagyok, ezt így tudtam lefordítani:


Eléggé egyértelmű, hogy az amerikai emberek még 4 évre megválasztották Donald Trumpot, Mike Pence-t. Több késleltetés és tények ellenére, amelyeket tagadnak a fő médiák, annál nagyobb az USA Elnökének utolsó diadala. Gratulálunk a Republikánus Pártnak a Demokrata Párt ellenében elért erős eredményért


Mennyire helyes a fordításom?



#fordítás #USA választások #pálfordulások
2021. jan. 11. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Tök mindegy, hogy helyes-e, vagy nem.

Az új elnök ordenáré csalással lopta a mandátumát.

A Capitolium megszállása szimpla provokáció-sorozat volt.

Ürügy a kőkemény kommunista diktatúra bevezetésére.

2021. jan. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a google fordítás? Hát az sose volt tökéletes. A lényeg, hogy Jansa azt mondta minél tovább halogatják és tagadják trump győzelmét az annál nagyobb lesz. Elég cink a szlovénok elnöke is.
2021. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egészben az a szomorú, hogy láthatóan az embereknek nem az igazság számít, hanem az, hogy az ő oldaluk győzzön bármi áron. Ha ehhez egy politikai szélhámos hatalmas hazugságát kell elhinni, akkor elhiszik azt is. Bármit, csak azt nem, hogy a másik oldal győzhetett, mert többen választották.
2021. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

#1: "Az új elnök ordenáré csalással lopta a mandátumát."

- Hát nem. Trump pártjának tisztségviselői is többször megerősítették, hogy a választás rendben volt. Republikánus bírók sem ítélték meg a baromságokat. Szimplán hülyeséget beszélsz. Én nem szeretek agresszívan fogalmazni, de öt halálos áldozatnál tart az agymenésed. Itt az ideje, hogy Trump és talpnyalói leálljanak. Donald még a végén börtönbe megy.

2021. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!