Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért megy a sunnyogás arról...

Miért megy a sunnyogás arról hogy halt meg a 4 tüntető?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni mi volt.Pl most azért lelőtték mert be akart jutni a szavazásra?Mert akkor aránytalan.Vagy fegyvert is rántott?
2021. jan. 10. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőt lőttek le, egy ember pedig szívrohamot kapott. Két emberről még nem tudni semmit.


Ne felejtsük el egy rendőr kórházban belehalt a rendbontókkal vívott harc közbe szerzett sebesülésében.

2021. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig öten haltak meg.

Az egyik csajszit közvetlen közelről lelőtték, amikor arra az elbarikádozott helyre próbált bejutni, ahova a biztonsági erők a képviselőket menekítették.

Meghalt egy másik csajszi, akit agyontapostak.

Egy fickó abba halt bele, hogy a sokkolóval magát találta el, és szívrohamot kapott.

Egy másik srác is szívrohamot kapott, pontos oka nem ismert, csak régóta magas vérnyomással küzködött.

Egy rendőr abba halt bele, hogy az egyik tüntető fejbevágta egy poroltóval.

2021. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg betörni a parlamentbe!
2021. jan. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nincs semmi sunnyogás, csak te nem találtad az információt a neten.

A #2 válaszoló pl megtalálta. Én is.


De ha tudod ki vitt csőbombát a Capitoliumba, akkor azért fel dobva 15 millió forintnak megfelelő zöldhasú.

2021. jan. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Tüntető ... barokkos megnevezés.😃
2021. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Ne felejtsük el egy rendőr kórházban belehalt a rendbontókkal vívott harc közbe szerzett sebesülésében." erről nem tudtam pl.nem tudom miért nem irták sehol.

5 ös tök mindegy olyan szempontból ha valakit igazságtalanul ölnek meg.most azért lelőni akkor se kell senkit mert be akar menni valahova.

Akkor 4 es világosits fel mert sehol nem találtam hiába kerestem.

2021. jan. 10. 15:45
 7/12 A kérdező kommentje:

"Az egyik csajszit közvetlen közelről lelőtték, amikor arra az elbarikádozott helyre próbált bejutni, ahova a biztonsági erők a képviselőket menekítették." ezt értem de hogy azon kivül hogy be akart jutni veszélyt is jelentett?


"Próbálj meg betörni a parlamentbe!" miért akarnék?persze látszik hogy provokálsz mert fogalmad sincs mit jelent az hogy arányosság.most őszintén ha valaki bemegy a parlamentbe az őr mellett az megérdemli hogy lelőjék vgy mi?komolyan nem értem ezt az ostoba mentalitást.nem is önvédelmi helyzetről van szó.

2021. jan. 10. 15:47
 8/12 A kérdező kommentje:
max neked ajánlom hogy betörj a parlamentbe .az ostoba fajtád meg is érdemli hogy aránytalanul lelőjék mert itt provokálsz.
2021. jan. 10. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

"Akkor 4 es világosits fel mert sehol nem találtam hiába kerestem."


Én nem a 4-es vagyok, de szerinted mi máshonnan tájékozódunk? Külön küldik meg a híreket egy belső csatornán?

2021. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az usa egy szar hely, ott akárki akármikor lelő akárkit. Nem hiszem, hogy az amerikai törvényeket kétségbe kéne vonni, mindenki tudja, hogy szarok. A demokrácia is ritkaszarul működik arrafele.
2021. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!