Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak itt Soros György pártiak?

LakatosAnonymus kérdése:

Vannak itt Soros György pártiak?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, csak kíváncsi vagyok, hogy az ilyen emberek milyen örömöt nyernek abban, ha a világ egyik leggonoszabb embere mellett állnak ki.

2020. dec. 8. 10:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jah, és az állításaim nagyon kifogásolhatóak, ezt én is látom. De ettől még írhattok bármi érdekeset a témával kapcsolatban.
2020. dec. 8. 13:17
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Soros akkor vétette a legnagyobbat a magyarság ellen, amikor a Fidesz-csírákat kiiskoláztatta, a Fideszt feltőkésítette, ezzel ezeket a .....kat a nyakunkra eresztette!

Különben meg ő a világ negyedik legnagyobb adakozója, segítője, a szegények segítője! Nagyon szimpatikus öregember, a légynek sem tudna ártani! (én is találkoztam személyesen vele!)

A vörösiszap károsultjainak azonnal egymillió dollárt utalt - amit aztán sikeresen elloptak a magyar politikai "elit" nagyjai...

2020. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor a fóbiás Orbán úr miért pont egy ilyen "légynek sem tudta ártani" f*szomöccsére keni a migráns tervet?
2020. dec. 8. 17:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13


Talán azért, mert régi, személyes az ismerettségük, így megismerhette és felmérte, hogy filantróp az öreg, így nem kell tőle tartania bármit hazudozik is róla.


Mivel én nem vagyok ekkora emberbarát, Soros helyében, már régen rágalmazási, becsületsértési és hasonló pereket indítottam volna arra való hivatkozással, hogy üzletemberként a jó hírem és becsületem igen fontos a számomra, és annyi kártérítést kértem volna az államtól, amennyit a lejárató propagandára költöttek. Ezen túlmenően minden politikustól aki beleállt ebbe az ocsmányságba a személyes vagyonának megfelelő kártérítést.

2020. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor a fóbiás Orbán úr miért pont egy ilyen "légynek sem tudta ártani" f*szomöccsére keni a migráns tervet?"


Azért mert vannak olyan f*szomöccsék akik mindezt beveszik. Biztos ismersz te is ilyeneket. Páran szoktak itt írogatni ostoba kérdéseket.

2020. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Soros azért nem pereli be Orbánt, mert:

1. pontosan jól tudja hogy "Bolond lyukból bolond szél fúj!"(by Orbán)

2. jól tudja, hogy a megítélt kártérítést nem Orbán a saját pénzéből fizetné, hanem azt is az adófizetőkéből tenné. Azt meg nem akarja!

2020. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!