Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak itt Soros György pártiak?

LakatosAnonymus kérdése:

Vannak itt Soros György pártiak?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, csak kíváncsi vagyok, hogy az ilyen emberek milyen örömöt nyernek abban, ha a világ egyik leggonoszabb embere mellett állnak ki.

2020. dec. 8. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
A leggonoszabb "emberekről" nem is tudunk. George csak egy futóbolond akire rá lehet kenni mindent.
2020. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

A leggonoszabb ember?


Hát gartulálok az éleslátásodhoz.

2020. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
"világ egyik leggonoszabb embere" Felsorolnád a többi leggonoszabb gonosz embert is?
2020. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

"A világ egyik leggonoszabb embere" :DDDDDDDD


Bolsonaro, Kim Jong Un, vagy Erdogan elbújhat a sarokban :D

2020. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok az, a párhuzamos kötést szeretem nem a sorost
2020. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén én is Soros bérenc vagyok, mert nem pártolom a fideszt. Ez úgy hülyeség ahogy van. Hallott már közületek valaki Sorosról mielőtt a fidesz szóba hozta?? Azt se tudom kicsoda ő, csak annyit hogy ő felkaroltjaiból lettek a fideszes politikusok és mindenfele ott vannak még Soros emeberei, pl az M1-en. Én azt tartom furcsának, hogy mindenki aki ellenzéki az Soros bérenc, de egy olysn ellenzékit se tudok aki ezelőtt akár hallott is volna róla. Viszont az emberei mind kormányon vannak és kormánypárti helyeket töltenek be. Ez olyan mintha Szájer mutogatna azokra, akik oriákra járnak. Ők voltak Soros ösztöndíjasok, ők hallottak róla, ők ismerték, de mi vagyunk a Soros bérencek. Néha esküszöm nem tudom, hogy valami kabaré műsor van a parlament helyett vagy mi van?? Libsiznek azok akik szentül hittek a liberális eszmékben. Komcsiznak azok akik kommunisták. Soros bérenceznek a Soros bérencek. Szidják az ellenzéket, hogy nincsennek elveik és ezért összeállnak, de ugyan akkor ezek azok akik az összes saját elvüket elárulták.

Vicc ez az egész. Lehet van az országban tényleges Soros bérenc, de azokat a kormány közeli embereknél kell keresni és nek közöttünk.

2020. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem Magyarország politikája külföldi politika, szóval én annyit tudok Sorosrol, hogy szét akarja bombázni egész Európát.
2020. dec. 8. 10:54
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarná szétbombázni? :D Egy 90 éves öregember, aki remekül el van a milliárdjaival, mit érdekli őt Európa? Nem is itt él + mire beállna itt bármilyen demográfiai változás, ő azt meg sem élné.
2020. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Soros pártiak? Mármint orbánon és társain kívül, akiknek fizette a tanulmányait a mester? Én pl soros párti vagyok, találkoztam is vele, végtelenül kedves és magyarszívű ember, akivel nagyon sokat nevettünk, rengeteg érdekes sztorit mesélt. Még a 90-es évek közepén volt szerencsém találkozni vele. Ő nem játssza meg, hogy milyen, és tényleg fontos neki Magyarország - ezért is fizette orbánék tanulmányait anno.
2020. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi értem. Én olyanokat hallottam, hogy előnybe akarja helyezni Amerikát Európához képest: azaz Amerika legyen majdnem a vilaguralom, és Európát el akarja nyomni. Ezért b*szat be annyi migranst és indít vírusokat. De nem állítom, hogy ez igaz. Köszi amúgy, annyit még azért most sem hiszek el, hogy magyar érzésű ember lenne, még ha a fent említett vádak nem is igazak...
2020. dec. 8. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!