Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában már biztos, hogy...

Amerikában már biztos, hogy meg fogják ismételni a választást a csalások miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
74%
Szakmunkás barátom, ez nagyon gyenge. Inkább a mértékadó jobboldali szerkesztőség cikkét mutasd a választási csalásokról!
2020. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
41%
Na de zsótidnak mit üzensz még? Ha már ilyen hajthatatlan erőszakkal belekevertél a dolgotokba ugyebár nem én akartam de így már szívügyem lett ez a mániád, ilyen jólelkű vagyok. :D
2020. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
79%
Terelsz, szakmunkás, terelsz, de ezzel gyakorlatilag elismered, hogy vesztettél. Mondjuk én nem lepődök meg ezen, a fajtád ilyen. ;)
2020. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
41%
Ejj így, hogy rájöttél valójában a Szakmunkás vagyok és nem zsóti már bánom, hogy nem játszottam meg magam, szórakoztatóbb voltál.:DDD
2020. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
36%
Vesztettél, vesztettetek, lúzer. Rajtatok röhög az egész világ.
2020. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
36%

Egy komment a hvg.hu-ról, vesztes!


"Vadhajtások tudja már? Vagy még várják, hogy Trump leleplezze a vízjeles szavazólapokat?"


:D :D :D

2020. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
36%

Egy másik komment ugyanonnan:


"hiába, aki szellemileg egy kicsit is ad magára, az ki nem állhatja az ilyen trump-orbán-strache-mégsorolhatnám-féle krakélereket, akik baromságokat sulykolnak az agyatlan választóiknak, mert abból van pénzük, az országukkal meg szart sem törődnek."


Kész!!! :D

2020. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
41%
Te haláli vagy, hát én mondom magamban na most nem fedem fel a tévedését zsivány leszek, hadd higgye a zsóti titkos imádója, hogy a 'szakmunkás' vagyok pedig valójában a Vesztes. Na erre ezt is kitalálod hát eznemigaaaaaaaaz! Jó voltál kálámbó elismerem, zsóti puszil nagyon. :D
2020. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
74%
Annyira szánalmas, ha valaki nem tud méltósággal veszíteni. Azért még várom a jobboldali szerkesztőség cikkét a választási csalásról!
2020. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
73%
Most már én is kíváncsi lennék arra a forrásra! Lúzer Trump- és összeesküvéshívő kisgyerek terelni próbál, de még ehhez is tehetségtelen. Úgy hogy most már én is kérem, nevezd meg a forrásaidat!
2020. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!