Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában már biztos, hogy...

Amerikában már biztos, hogy meg fogják ismételni a választást a csalások miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:54
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%

"Sokaknál külön céges orvosi ellátás van, külföldi multánál dolgoznak stb stb..."

Hee?? :D

2020. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
16%

Nem történt csalás, legalábbis ezek nem csalások ugye?

-Eltünt kb 153000 szavazat majd ebből előkerült 15000 ami mind Bidenre szólt

- Halottak szavaznak

- Illegàlis bevàndorlòk szavaznak

- Hamis cèdulàk

- Ceruzàs ès filctollas kiitöltèsi segèdlet

- Szavazàst segítõ szemèlyzet Biden maszkban

- Vèletlenül kièg egy szavazatokat szàllítò teherautò

- Postai szemèlyzet szabazòlapokat dob a kukàba....

Satöbbi! :D

2020. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
84%
32, Forrást, Bede, forrást!
2020. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
15%
33. Milyen forrást vársz??? De konkrétan válaszolj!
2020. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
69%
34# Zsóti, egyszer már leírtam. Normális, mértékadó hírszerkesztőség vagy hírügynökség által átvett és megerősített forrást. De nem fogsz tudni ilyet. Nem gyanús, hogy még az a kevés megmaradt normális Republikánus politikus (képviselők, szenátorok, kormányzók) is azt mondja, hogy nem történt csalás? De vergődjél csak! Írnám azt, hogy amikor életed végén visszagondolsz az egész életedre, eszedbe fog jutni, hogy összeesküvések helyett inkább fejlődni, gyarapodni kellett volna az életben, vinni valamire. De felesleges lenne ezt írnom, mert nem fog ilyen történni.
2020. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
15%
Akkor megnyugodtam, te sem tudsz épkézláb választ adni reálisan elvárható forrásra, pláne hogy ott tartunk az amerikai média keményen cenzúrázza még trumpot is mikor megpróbálja kinyitni a száját, lelövik az élő közvetítést, de köszi az agymenést. Amúgy nem tudom kinek zsótizol még nem folytattam senkivel párbeszédet így nem ismerem a zsótis előzményeket bocsi. :D
2020. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
61%

Zsótikám, értem én, hogy a szakmunkásképző gyakorlatorientált oktatás, és nem a gondolkodást helyezi előre, hanem a gépies munkavégzésre való rávezetést, de nem teljesen értem, hogy a mi nem világos?!? Bármilyen n o r m á l i s médiumot linkelhetsz, jobb és baloldalit egyaránt. Normális médiumnak nem számít a postaimre.com, drabikjanos.hu, de olyanok sem, akik rendszeresen vesztik el a sajtópereket.


Szóval akkor maradjunk annyiban, hogy bármilyen nemzetközi, magas néző/olvasószámú szerkesztőség hírét behivatkozhatod az emlegetett csalásokról, de a KKK és más hasonló szervezethez közelálló, röhejes gyíkember portálok nem érnek! Na, meg tudod ugrani ezt a borzalmasan nehéz feladatot, vagy sem?


De hogy kedvezzek neked, legyen jobboldali szerkesztőség! Lehet Fox News, The Wall Street Journal, New York Post, The Washington Times, stb. Hajrá!

2020. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
20%
Továbbra sem értem kivel zsótiztál össze ennyire erre a mániás kitörésedre nem tudok reflektálni, de ami az egyébként tipikus érvelési hibának számító forrás erőlködésedet illeti továbbra is a realitásoktól erősen elrugaszkodva kínlódsz. Kellemes olvasmányt nyújtasz minden esetre. Továbbra is várom mit mondanál még el "zsótidnak" ebben a szánalmasan lerobbant elme és lekiállapotodban amiben találtalak így ebbe a topikba tévedve! :DDD
2020. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
79%

Ne terelj, vadhajtás huszár! Várom a forrást! Egy normális jobboldali szerkesztőség hírét, semmit többet. Fog sikerülni? Mert ugye az érvelési hiba az, hogy állítasz valamit, amit nem tudsz alátámasztani. Ezt azért nagyjából a százalékaid is mutatják.


(hvg.hu-n két napja azon röhögünk, hogy milyen lúzerek hisznek az összeesküvésekben)

2020. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%
Na mostanra Zsóti mániás titkos imádójaként megszántalak nagyon, zsóti viszont szeret most beszéltem vele! Azt üzeni ilyen hülye csak egy fideszes lehet és így biztosan jól kijöttök majd közelebbről is. :D
2020. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!