Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Napi hány kérdés várható még...

Napi hány kérdés várható még az amerikai elnökválasztás “elcsalásáról”, és meddig?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem mi a fenének kell ennyit foglalkozni avval a bárgyú, önelégült, beképzelt néppel.
2020. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de akkor most lesz online oktatás, vagy nem?
2020. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van aki ezzel szórakozik, hogy kérdéseket ír ki amennyit csak tud - így most ez van soron. Talán 10 percenként lehet új kérdést kiírni (még nem próbáltam), így ha nem jut eszébe más, akkor jön az újabb elnökválasztásos kérdés.

Ez sem rosszabb, mint amikor egymás után kérdezi meg egyenként ki az elnöke a világ összes városának és hasonlók. Át kell lépni a kérdést és nem válaszolni rá.

2020. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

#2

:D

2020. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Mikor arról van szó, hogy a Fidesz csalta el a választásokat, akkor minden idióta konteó "értelmes" kérdésnek számít, mikor a libernyákok választáscsalása a téma, akkor meg ugyanezek az emberek pökhendien röhögnek. Kettős mérve lvl 99.
2020. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
29%
Kiindulva abból, hogy két-három havonta még most is van kérdés arról, hogy volt-e csalás 2018-ban Magyarországon, szerintem örökre velünk marad, mint a Covid.
2020. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Most ez a mantra, kiadta Trump a hiveinek (gyerekeinek), hogy ezt kell nyomatni. Mit fog ezzel elerni? Ha van bizonyiteka, a birosagon megall az ugy. Eddig nem igazan tortent ez meg. Most szitja az indulatot (ebben jo), de mit akar?
2020. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez sz elnökválasztás szerintem más mint a többi volt. Ennyire vérre menő talán még sosem volt az USA történetében. Trump-ot folyamatosan próbálták megbuktatni a megválasztása óta. hihetetlen erőket mozgósítottak a lejáratására, megbuktatására. Itt most nagyobb a tét szerintem, mintsem egy újabb 4 éves ciklusról.
2020. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Azert az eleg megdobbento az egesz vilag demokrata erzelmu lakossaga szamara, hogy egy amerika! is igy elcsal egy valasztast. Az emberek meltan akadnak fenn rajta. Ez a vilag nem az aminek hittuk. 2020 egy valasztovonal, felebrednek az emberek.
2020. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első pár hétben 2-3 legalbb naponta aztán csökken.
2020. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!