Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarként miért nincs jogom...

Magyarként miért nincs jogom leszólni más országot?Miért nem kritizálhatok más országot ha én tanult vagyok és nem értek egyet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Semmit nem jelent, hogy tanult vagy.

Nagybátyám is tanult, diplomás ember, mégis úgy káromkodik állandóan, mint a jégeső.


Más dolog egy országot leszólni, mint annak a politikai elit intézkedéseit, tevékenységét vagy annak pár polgárait.


Egy ország leszólása konkrétan azt jelenti,hogy leszólod annak a nyelvét, kultúráját, gasztronómiáját, értékeit.

2020. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Okos ember nem kèrtkedik ... Innentől kezdve vannak kétségeim!
2020. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es

Úgy értettem,hogy ugye sokan írják itt,hogy magyarként nem szólhatsz le másik országot mivel a magyar egy barom nép

De ha én nem vagyok barom akkor én miért ne szólhatnék le egy bizonyos politikai rendszert?

2020. júl. 25. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"Úgy értettem,hogy ugye sokan írják itt,hogy magyarként nem szólhatsz le másik országot mivel a magyar egy barom nép"


Azért küldhetnél pár kérdést, ahol sokan írják ezt.

2020. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2020. júl. 25. 23:08
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem kapsz rá választ. Itt csak hebegő-habogó liberráltak vannak. Majd írnak valami még csak nem is hangzatos sablont, aztán mennek siratni a szabadságot
2020. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy azért írtam ki a kérdést mert számomra undorító ez a nemzetiségi alapon beskatulyázás ami itt megy


Most egy magyar miért nem lehet okos?Egy amerikai fehér miért nem lehet nem rasszista?Egy holland miért nem lehet jobboldali?Egy kanadai miért nem lehet konzervatív?

2020. júl. 25. 23:16
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Mert "utalják" a magyarok, még ha ők maguk is azok. Ezért gyakori az Index (Isten nyugosztalja) és 444 alatt az a fajta komment, hogy "most már szégyenlem, hogy magyar vagyok", ha a Vitya vagy valai kutyaütő tezs valamit, amit rossznak vélnek. Az ő valóságuk az, amit a lapok leírnak és a külföldön mosogató magyarok megerősítenek. Nem bírják elfogadni, hogy máshol sincs kolbászból a kerítés. Az egész világ Kánaán, Magyarország egy putri a szemükben.
2020. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De azt nem értem,hogy miért kell valakit elítélni az anyanyelve alapján :D


Szerintem inkább az emberi tulajdonságai alapján kéne másokról véleményt alkotni

2020. júl. 25. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!