Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most komolyan meghurcolják...

Most komolyan meghurcolják J.K. Rowling-ot, mert tett egy "transzfób" kijelentést a twitteren? Szerintetek JKR-nek igaza van?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 8. 11:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem történik elég minden a világban, így megint műproblémákat kell generálni.
2020. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2020. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Kiégetnek ezek a liberális fasságok.:D
2020. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értékeltem ezt a kijelentését transzfóbnak. Teljesen átjött az üzenete lényege, ami mindössze annyi - ha jól értem - hogy attól, hogy létezik a transzneműség, még igenis vannak nők és férfiak, és nincs azzal semmi baj, ha ezt néven nevezzük. A transzneműek joga nem csorbíthatja azok jogát, akik olyan szerencsések, hogy olyan testbe születtek, ami meg is felel az identitásuknak. Mondom ezt úgy, hogy én vagyok az egyik elvetélt lélek, aki itt szájkaratézott az elmúlt hetekben, hogy milyen igazságtalanság érte az országban a transzneműeket.
2020. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Milyen könnyen válhat valaki ellenséggé... Néhány éve Rowling megvédte a néger Hermionét játszó lányt egy színházi előadásban, és kifakadt az úgynevezett rasszisták ellen, akkor még ő volt SJW-k messiása.
2020. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Egy kijelentést? Ez már a sokadik.

Talán nem kellene mindenáron védeni egy írót, akinek a könyveiben kampósorrú manók kezében vannak a bankok.

J. K. Rowling egy bigott, aki próbálja civil köntösbe öltöztetni a bigottságát.


"aki itt szájkaratézott az elmúlt hetekben, hogy milyen igazságtalanság érte az országban a transzneműeket."


Rowling pontosan azt a logikát alkalmazza, amit az itthoni nemváltást ellehetetlenítő törvény.

2020. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Na, ezek után a következő Harry Pottert el sem olvasom. Elkapcsolok a TV-ről is ha látom. Eddig szerettem nagyon a regényt, de ez a sorozatos transzfób kijelentés rávilágított, hogy mennyire tévúton jártam. Köszönöm Index!
2020. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
J.K. Rowling már betegesen ragaszkodik és kapaszkodik hogy egy múlt évtizedi regény után még a köztudatban maradhasson csak nem veszi észre hogy már évek óta maga alatt vágja a fát. Tudja jól hogy ebben a társadalomban óvatosan kell fogalmazni mert minden sértés, minden bántás és nebáncsvirág virág a fél világ.
2020. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, meg fogják hurcolni. Túl nagy biznisz van a plasztikai sebészetben ahhoz, hogy hagyják elgondolni az embereket miért lehetetlen a nemváltoztatás például. Mit hittetek, melyik gazdasági lobbi állt be a transzok mögé? Baromi sok pénz van abban mikor műmelleket műtenek egy férfira, aki nőnek akar kinézni. Kint meg amennyibe kerülnek a hormon tabletták az is baromi jó biznisz.
2020. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

"miért lehetetlen a nemváltoztatás"


Miért? Lehetetlen?

2020. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!