Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy vélekednek a szlovákok...

Hogy vélekednek a szlovákok Igor Matovič magyaroknak tett gesztusáról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hogy vélekednek, de szerintem az a szöveg úgy ahogy van nevetséges. Egyrészről elismeri, hogy a magyarok meg vannak fosztva a jogaiktól, másrészről meg leírja, hogy csak annyira vannak megfosztva, mint amennyire a szlovákok is meg voltak korábban fosztva. Szerintem ez bármelyik politikai oldalról erősen támadható.
2020. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Támadható vagy nem, (és nem vagyok szlovák de) úgy gondolom egy ilyen üzenet sokkal többet képes elérni mint a "tankokkal megyünk majd Budapestre". Ritkaságszámba megy manapság az olyan politikai vezető amely képes egymással ellentétben lévő csoportokat egy tető alá hozni. Több ilyen ember kéne, főleg a Kárpát-medencében.
2020. jún. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szlovákiai magyar vagyok,persze üdvözöltem Matovic gesztusát.A szlovakok már nem annyira sajnos...
2020. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Szerintem sok szlovák árulásnak tekinthette. Amúgy azt gondolom előremutató az ilyen gondolkodás, de akkor már tényleges intézkedések is történhetnének a magyar kisebbség védelmében.
2020. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Koszos tótok komplexusos alsóbbrendű férgek leszenk amíg világ a világ. Röhej, hogy egy 2 milliós masszának adtak egy országot. Ha sikerül visszavenni észak-Magyarországot tőlük, csak a kitelepítésük jöhet szóba.
2020. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ösnek üzenem, igen?? Olvass utánna hogy mennyire csökken évről évre a magyarság..az ilyen sovinizmus amit te képviselsz nem vezet sehová csak gyűlölködésbe, magyar vagyok de a fél rokonságom szlovák és nem szégyenlem, nincs mit. Kicsit olvass utánna a jelenlegi dolgoknak, mert lehet a történelmet fejből tudod, de a múltban élsz. Magyarország és Szlovákia EU tag, NATO tag, V4 tag, és a jelenlegi magyarság helyezetének és hogy hol mennyien vannak olvass utánna. Szlovákián nincsenek magyarverések mint Romániában vagy Szerbiában. Amúgy meg jobb a békesség.
2021. jan. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy magyarverés nincs, de kisebbrendűségi sovinizmus. Történelemhamisítás náci nyelvtörvény. Központi asszimilációs politika. Másodrendű állampolgárság és a kettős állampolgárság korlátozása csak a magyarok miatt meg van. Ócska pitiáner alsóbbrendű hegyi patkányok a tótok. Szerintem is jobb a békesség, esküszöm, hogy jól fogok bánni velük, ha magyar fennhatóság alatt lesznek kisebbségben.
2021. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!