Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George floyd most megérdemelte...

George floyd most megérdemelte? Igaz amit olvastam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Raszizmuról tudtam eddig, de ma azt olvastam hogy azért is tartoztatták le, mert több nőhöz is betört és ezért egy fehér rendőr megfojtotta.


george floyd is bünős, nem kellene ekkora lázadást indítani,ha nem raszizmusról van szó. De többen is a rasszimust mutatják. Meg olyat is olvastam, hogy oknélkül ölte meg a rendőr. De ilyen nem lehet. Meglátja oszt megöli.


Röviden eltudja mondani vki mi is történt? Nem tudom ki mellett álljak. Alapból nem vagyok raszista, szóval most mellettük állok. De ha bünős akkor lehet elpártolok. 😬



2020. jún. 3. 21:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyébként rengeteg cikk van a neten, különböző felvételek dokumentálják a történteket az első pillanattól az utólsóig. Dokumentumok az általa korábban elkövetett bűncselekményekről -többnyire drogbirtoklás, az utólsó fegyveres rablás. A 911 hangfelvétele a bejelentésről, stb.
2020. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az amerikai rendőrökről:

Egy barátom kölcsönkocsival elment kirándulni. A 2x3 sávos úton "megszokásból" úgy 120-130-cal ment.

Helikopterről rendszám szerint többször figyelmeztették. Persze nem tudta a saját rendszámát. Megállította egy járőrkocsi. Ki a kocsiból! Hasaljon a kocsira (már itt "segíteni kellett egy kicsit neki")! Szét a lábakat! -Újabb "segítség".

Kié a kocsi? Adja meg a telefonszámát. Felhívták, visszadaták a papírjait, s figyelmeztették, hogy ne lépje túl a megengedett sebességet. Ennyi.

2020. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy eset és egy rendőr. Szerintem ennyiből általánosságot levonni kissé alapozatlan, nem ennyire fekete-fehér. De ez csak az en velemenyem. Nem ismerem az amerikai rendőröket, nem lakom kint, de néhány dolog abszolut kíváncsivá tett velük kapcsolatban a napokban... De biztos vagyok abban is, hogy vannak nagyon rendes, eletuket afroamerikaiakért is adó rendőrök. Nem tudjuk pontosan mi volt, mi forrongott abban az ebmerben, amiert ezt tette. Es még egy kis kiegeszites: valaki itt irta, hogy ellenallast tanusitott, ne haragudjon meg -es senki aki igy tudja-, de a videofelvetelben (fent van youtubeon az egesz -Washington Post, illetve IRonChannel-en a párbeszéd, mikor már a gyakán térdepel lefordítva magyarra) nekem nem ugy tunt. Ő vissza akart ulni a kocsiba, de nem tudott hiaba mondtak neki, hogy szalljon vissza, mondta hogy nem tud, (mert nem vette le az a szerencsecsomag a lábát), és nem reagáltak rá, csak ismételték mozdulatlanul, hogy szálljon vissza. Sztem ők szivtak valamit...😅 :S :S :S

Ezert erdemes mindig a legfrissebb es leghitelesebb forrasbol tajekozodni, az elejen valoban nem akart kiszallni az autobol, de egyebkent a videofelvetelen lathato kepkockakbol még egy laikus is megmondja, hogy alig volt magánál Floyd, nem volt indokolt ez a fajta lefogas. Kivancsi vagyok, elsosegelybol mit tanultak, mert nekem ez igy nem tunt tul szakszerunek. :(


Egyebkent igen, valaki itt irta azt is, hogy ő ült a kormánynál, ha o vezetett volna ilyen allapotban, masok eletet is veszelybe sodorhatta volna, de ez megint olyan reszlet, amirol nem tudjuk hogy hogyan kovetkezett volna be.

2020. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak a lenyeg maradt le :D, a nép már alapból feszült volt, hiába élünk 2020-at a a "fehérek-feketék" közötti ellentét, nem elfogadás még mindig köztük él, az ország gazdasagi helyzete, a valasztások, a karantén, ez már nem Floydról szól, hanem a saját "szabadságukért", jobblétükért, arról hogy elegük van a rendszerből. Floyd csak egy utolsó csepp volt a pohárban, ami az ő elégedetlenségüket, igazságérzetüket fakasztotta ki. Csak azt nem értem ehhez miért kell embereket bántani, vandálkodni, békésen miért nem lehet?! A történelem írja magát...
2020. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!