Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George floyd most megérdemelte...

George floyd most megérdemelte? Igaz amit olvastam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Raszizmuról tudtam eddig, de ma azt olvastam hogy azért is tartoztatták le, mert több nőhöz is betört és ezért egy fehér rendőr megfojtotta.


george floyd is bünős, nem kellene ekkora lázadást indítani,ha nem raszizmusról van szó. De többen is a rasszimust mutatják. Meg olyat is olvastam, hogy oknélkül ölte meg a rendőr. De ilyen nem lehet. Meglátja oszt megöli.


Röviden eltudja mondani vki mi is történt? Nem tudom ki mellett álljak. Alapból nem vagyok raszista, szóval most mellettük állok. De ha bünős akkor lehet elpártolok. 😬



2020. jún. 3. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Te inkább egy helyesírási szótár mellé álljál.
2020. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen fake news ökörségeket honnan szedsz?
2020. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, te se vagy egy agysebész. Mi az hogy "megérdemelte e vagy se"? Bőrszíntől és bűnténytől függetlenül senki nem érdemli meg hogy miközben már őrizetbe van véve megöljék. Ha téged őrizetbe vesz egy rendőr és te nem ellenkezel akkor onnantól a jog értelmében ő felelős a te testi épségedért. Ha Floyd elkövetett valamit (én csak hamis pénz használatáról tudok) akkor azért el kellett volna ítélni, de nem megölni.


Ugyanakkor az se megoldás hogy tönkrevágjuk az egész országot (ja meg közben elemelünk pár lapostévét).

2020. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Én ezekről a betörésekről nem találtam forrást.


Arra hogy az utcán megfojtasz valakit nincs semmilyen mentség, akármi is történt.

2020. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Ugy erzem, nem a megfelelo forrasokbol tajekozodsz.
2020. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Azt akarod tudni, hogy ez a szent ember valójában egy számtalanszor letartóztatott, börtönviselt, erőszakos, drogos bűnöző volt? Igen, az volt.

A rendőr nem fojtotta meg, a boncolás szerint szívroham vitte el, mert akkor is teli volt valami gyorsítóval :)


[link]

[link]

2020. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

6.


Ez rasszizmus!!!

2020. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

"A rendőr nem fojtotta meg, a boncolás szerint szívroham vitte el"


Az egyik szerint. Másik szerint meg nem.

2020. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Bűnöző volt. A börtönben lett volna a helye. Viszont amit kapott azt nem érdemelte meg hisz nem volt gyilkos. Ha gyilkolt volna akkor más lenne a helyzet.
2020. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Én is olvastam,hogy bűnöző volt.De ki tudja igaz- e.
2020. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!