Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George floyd most megérdemelte...

George floyd most megérdemelte? Igaz amit olvastam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Raszizmuról tudtam eddig, de ma azt olvastam hogy azért is tartoztatták le, mert több nőhöz is betört és ezért egy fehér rendőr megfojtotta.


george floyd is bünős, nem kellene ekkora lázadást indítani,ha nem raszizmusról van szó. De többen is a rasszimust mutatják. Meg olyat is olvastam, hogy oknélkül ölte meg a rendőr. De ilyen nem lehet. Meglátja oszt megöli.


Röviden eltudja mondani vki mi is történt? Nem tudom ki mellett álljak. Alapból nem vagyok raszista, szóval most mellettük állok. De ha bünős akkor lehet elpártolok. 😬



2020. jún. 3. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

"Másik szerint meg nem."


Az a baj, hogy a másik a droghasználatot is tagadja, úgy hogy közben egyértelműen be volt nyomva, mert eleve azért is hívták ki a rendőröket a hamis pénz mellett.

Innentől kezdve full kamu.

2020. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

"Az a baj, hogy a másik a droghasználatot is tagadja"


Belinkelnéd, mert én már a harmadik híroldalt olvasom végig, de még nem találtam meg ennek az állítását.

2020. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Itt volt egy kérdés alatt, de nem magyar volt.

Egyébként itthon is elkezdték a lázongást.



[link]

2020. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Itt volt egy kérdés alatt, de nem magyar volt."


Itt egyetlen Daily Mail-es link volt, amiben egy szó sem esett a halálát követő orvosi vizsgálatokról.

2020. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
21%
És ha bűnöző volt? Én is vertem és raboltam ki idős nőket, leültem a büntetésem és most már jó ember vagyok, nem szeretném, hogy csak úgy ezért megfojtson egy magyar..
2020. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Korábban elkövetett bűncselekményeket, amikért többször űlt börtönben. Állítólag az utóbbi években "megtért".


Ennél az esetnél állítólag hamis 20 dollárossal fizetett cigarettáért. A tulajdonos utána küldte két szintén afroamerikai alkalmazottját, hogy adják vissza a pénzt, és kérják vissza az árút. Ezt ő megtagadta. Ekkor felhivták a 911-et, miszerint egy szörnyen részeg alak ("awfully drunk") bűncselekmányt követett el.


Egy járőrkocsi percek alatt odaért. A kocsi szintén afroamerikai utasát elengedték, a sofőrt megbilincselték, aki leült a fal mellé. Közben újabb járőrkocsi érkezett újabb két rendőrrel. Beültették a kocsi hátuljába, ahonnan valahogyan kikerült (pontosan nem lehetett kivenni a jelenetet) és a földre rogyott. Ekkor térdelt rá egy rendőr több, mint 6 percre.


Az üzlet -szintén afroamerikai tulajdonosa- azt mondta, hogy ő egy "szelid óriás" volt, akit jól ismert, s korábban senkinek nem volt vele semmi baja. (Korábban: "egy szörnyen részeg alak" -911-es telefon-felvétel.)


Az anyja szerint azért nem volt hajlandó beülni a járőrkocsiba, mert klausztrofóbiás volt, és soha nem mert beülni még egyedül egy nyitott ablakú kocsiba sem. (Érdekes, hogy a saját kocsiját ő vezette.)


Sok ellentétes hír jelent meg. Pl.: nem volt hajlandó igazolni magát. Máshol: az őt megölő rendőr személyesen ismerte, korábban együtt dolgoztak. Stb.


Két egymással ellentétes eredményt kihozó orvosi vizsgálat volt.

2020. jún. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Bármilyen cikk olvasásánál arra figyelj, hogy ne egy-egy szót ragadj ki és aszerint ítélj, hanem törekedj a teljességre.

Ez nem egy műsor volt, ahol te eldöntheted, hogy kinek az oldalán szeretnél állni, hiába kijelzőn keresztül kaptad az információt, ez a valóság,ami akár veled is megtörténhetett volna, adott feltételek/tényezők között. Ha van testvéred/apukád és vele történt volna meg ugyanez, ugyanígy, érdekelt volna a múltja? A multja lett volna a donto annak "megallapitasaban", hogy helyes volt- e annak a lenynek a cselekedete? Azt mondtad volna a testverednek/apukadnak, hogy jobb, "hogy elmentél mert sötét volt a múltad...?" Én nem tudnám ezt mondani és ez lenne a legkevesebb amire egy ilyen helyzetben tudnék gondolni. Csakhát, kell a clickbait és a figyelemelterelés, de ez nem egy show-műsör volt, ahol a forgatás után mindeki hazamegy, annak az embernek az életét elvették, borzalmas lehet belegondolni mi jatszodhatott le azokban a percekben benne. A családjában, akik szerették, és bármennyire is nehéz elképzelni, o is tartozott valahova, ahonnan most hianyzik. Tök értelmetlen, nem? -A kérdésedre a válasz, nem nem ezt így nem érdemelte meg, akkor semm ha tett dolgokat.

Egyebkent nem tartom korrektnek, hogy csak azert hogy még egy cikk napvilagot lasson, beirnak par hypeolo szot, es maris van kapottsága. Az hogy leirtak rola kb. két mondatot, hiteles forras megjelolese nelkul nem jelent semmit, de nekunk el lehet adni, mert mar csak ennyire is megy az utalkozas, es a megerdemelte szoveg. :( - A kerdesedre a valasz, lehet abban igazsag amit olvastal, de tartsd mindig fentartassal, es bizonyosodj meg rola mas forrasokon keresztul, hogy igaz lehet-e, ne kezdj el te is utalkozni. Nincs feltuntetve ido, hogy mikor tette ezeket, nem biztos, hogy a "jelenben". Bar a kerdesed azt mutatja, hogy szeretnel meggyozodni, es nem elore itelkezni.


Egy-két helyen megemlítik, hogy miutan bortonben volt nem voltak zurosebb ugyei, meg hogy hivo volt (/lett?). Ezt ugy tudom elkepzelni, hogy a bortonben megtérhetett es uj eletet kezdett. Van egy hateves kislanya, felesege, kidobokent dolgozott eleg sokaig, (erdekes modon Chauvin is ott vallalt masodallast, de eroszakosnak jellemeztek ezt a rendorok szegyenét, nem valószínű hogy komolyabban ismerték egymást), ez is arrol tanuskodik, hogy igyekezett normalis életet elni. Es ne legyunk alszentek, azert megsorozni, mert kimutattak benne anyagot, az nudli a rendor tettehez kepest, es kb. magan kivul nem okozott masnak vele kart. Nyilvan ott a csaladja akinek ezt turnie kellett, ha rendszeresen csinalta, de ezt nem tudjuk, igy nincs is mirol beszelni.

Ertelmetlenul halt meg, ha kovetett el buncselekmenyt, ha nem, foleg, hogy mar ult is erte.

Most lehet ide a kuruczinfot boszen linkelni, de az is csak egy forras, szerkeszteni meg szinte barki tud, ne higyjetek el mindent elsore!!!! Mi van ha azota megbanta, es jobb eletre tert, amirol nem irnak... nem tudjuk, de ne zarjuk ki.

Egyebkent en is varom a tovabbi cikkeket, meg majd a "jelentest" a renddorrol, kivancsi vagyok mivel fogja magyarazi a bizonyitvanyat, ha egyaltalan addig eljut oda.

Teljesen mindegy, hogy mit tett, ilyen halált senki sem érdemel, nem a rendorok kezében van az itelkezes, nem hoherok ők, hogy csak így random megfojtsanak embereket. ...es most ezzel ez az eszleny is ertelmetlenul fog meghalni, mar elkezdodott az elete napjainak a megszamlalasa, a harom fickora is kivancsi leszek meg, akiknek szinten nem volt annyi agyuk, hogy ne okorkent kovessek egy bolond tevekenyseget, hanem kizokkentsek abbol a befeszult allapotbol, amivel meg tudta olni.... de azt is el tudom kepzelni, hogy ok mar ismertek milyen ember es tartottak tole... na de ez majd kiderul.... ezek azok a reszletek amiket tovabbra sem tudunk.

2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Egyebkent nem tartom korrektnek, hogy csak azert hogy még egy cikk napvilagot lasson, beirnak par hypeolo szot, es maris van kapottsága. Az hogy leirtak rola kb. két mondatot, hiteles forras megjelolese nelkul nem jelent semmit, de nekunk el lehet adni, mert mar csak ennyire is megy az utalkozas, es a megerdemelte szoveg. :("

Ez mindkét "térfélre" igaz: a baloldali portálok minden egyes rendőri brutalitásról beszámolnak (helyesen) de csak és kizárólag arról. Van a békés tüntetés meg vannak a rájuk telepedő vandálok. Utóbbiakról nem szól a fáma. Lehet azt mondani erre hogy nem akarják a szélsőjobbos ideológiákat felkorbácsolni de azzal hogy bizonyítottan elhallgatnak híreket politikai szempontok alapján (amit nyugaton évek óta csinálnak, a magyar oldalak meg őket idézik és fordítják) pont azt teszik.

A hírközlő média (amely választások kimenetelét is képes befolyásolni hamis narratívák közlésével) egyáltalán nem érdekelt abban hogy béke legyen, mert a béke nem generál kattintásokat. És szerintem ebbe fog belebukni a nyugat.

2020. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek, es tok jol meglehet velunk etetni a dolgokat mert az ervelesunk kimerul a gyulolkodesben...
2020. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A hivatalos szakvéleményben fentanylt mutattak ki a véréből. A család által megbízott szakértő szerint tiszta volt.


A fentanyl 80-100x erősebb, mint a morfium és 50x, mint a heroin.

Amerikai orvosi lapok szerint kábszeresek között gyakori a fentanyl-túladagolás főleg azoknál, akik korábban heroint használtak.

Fentanyl túladagolás következmánye: euforia, ájulás, halál.

Korábban az eladó szörnyen részegnek írta le a 911-nek. ("Awfully drunk")


Kiugrott a rendőrkocsi hátsó üléséről, majd levetette magát a földre.

- Az anyja szerint "azért nem volt hajlandó beülni a járőrkocsiba, mert klausztorfóbiás volt, aki még a saját kocsijába egyedül, nyitott ablaknál sem volt képes beülni.

Jelen esetben ő vezette a kocsiját és két utasa volt.


Kétszer is ellenállt a rendőri intézkedésnek -először nem volt hajlandó kiszállni a kocsijából.


Az amcsi rendőrök normálisak, ha betartasz néhány szabályt, többnyire kisebb szabálytalanságokért elsőre nem is büntetnek, de végre kell hajtod az utasításaikat. Ha nem, akkor keményebben lépnek fel. (Ki a kocsiból! Hasaljon rá a kocsira! Szét a lábakat! - Ha nem teszed eléggé szét, "meg is igazítják".) Ha meg ellenállsz, tényleg kemények.


Szerintem a hibát ott követték el, hogy nem vették észre, hogy a két méteres óriás ("giant") tényleg elájult. Hogy mitől...?!

2020. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!