Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia elnöke bocsánatot fog...

Románia elnöke bocsánatot fog kérni tőlünk? Az ellenzék miért nem áll ki a Fidesz mellett?

Figyelt kérdés

Iohannis elnök azzal vádolta meg a román szociáldemokratákat, hogy titokban a magyaroknak adnák Erdélyt. Nagyon jól Szíjjártó kiállt a magyarság mellett és bocsánatkérésre szólította fel a román elnököt. Vajon megteszi?


Az is mindent elmond erről az ellenzékről, hogy nem érdekli őket a határontúli magyarok itt sem [link]


2020. ápr. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Te már láttál olyat, hogy egy politikus bocsánatot kér? Szökőévenként talán egyszer. Igaz, most szökőév van, aki ilyen sületlenséget mond, az aligha fog bocsánatot kérni. Trump se szokott. Pedig nagyjából minden második mondata után meg kellene tennie.
2020. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért adná bármelyik román párt is nekünk Erdélyt?
2020. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fog, én sem tenném, igaz nem vádoltam volna senkit hülyeséggel.

A Fidesz mellet kiállni, azt pedig egyenesen a gondolat csődjének, az agyvesztésnek, a tökéletes robot mintapéldájának tudom csak tekinteni.

Az általad felvetett probléma álprobléma, mert nem érted a politikát, de meg vagy győződve, hogy érted. Például arról is meg vagy győződve, hogy Szíjjártó valóban felszólított. Hogy komolyan gondolta.

Az kétségtelen, az ellenzéket úgy ahogy a Fideszt, nem érdeklik a külhoni magyarok. Mert az ellenzék együttműködni szeretne velük (gondolom nem érted a szó), míg a Fidesz kihasználni őket. Én még fideszest nem láttam, aki nem a csalásban a mások kihasználásában gondolkodna. Igaz, kevés olyant ismerek, akinek erre lehetősége is lenne.

2020. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Ez mitől magyarellenes? Nem mond ránk semmi negatívat.

A román ellenzékre nézve lehet rágalmazás.

2020. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Te már láttál olyat, hogy egy politikus bocsánatot kér?"


Orbán bocsánatot szokott kérni. Mesterházytól is bocsánatot kért nemrég. Ezért is ér többet Orbán egymagában, mint az összes ellenzéki óvodás együttvéve.

[link]

2020. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Azért mert te max magyar állampolgár vagy(ha az vagy..)

De nem magyar érzelmű ember így neked ez semmit jelent így teheted fel ezt a kérdést.

2020. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Johannis nem tőletek kellene bocsánatot kérjen, hanem TŐLÜNK, erdélyi magyaroktól! Szijjártó is erre szólította fel.


Mi 99%-ban rá szavaztunk a második fordulóban (mert ő volt a kisebbik rossz, az ellenfelétől pláne az Isten őrizzen!), és volt pofája így megsérteni gyakorlatilag a saját szavazóit!


De ebből semmi értelme megint belpolitikai ügyet kreáljatok!

2020. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!