Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a sorkatonaságról? Szerintetek jó hogy már nincs? Szerintem igen jó.21f

Figyelt kérdés
Az én nagybátyám öngyilkos lett mert nem akart katonásdit játszani... énis ezt tettem volna.
2018. jan. 24. 19:08
1 2
 11/17 oracel válasza:
95%
Na ezért nem tudnak a mai fiatalok snapszerozni!
2018. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
A fáma szerint gondolkoznak a sorkatonaság pár éven belüli visszaállításán. De ha tanulsz vagy polgári szolgálatot kérsz akkor el lehet majd kerülni.
2018. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Kéne sorkatonaság! Leültetni az embereket egy gép elé, és szimulátorokon bombázni, aknákat robbantani tanuljanak meg! A jövő hadviselése ugyanis ez.
2018. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

'Na ezért nem tudnak a mai fiatalok snapszerozni!'


Mi ezzel a probléma?

2018. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Voltam sorkatona, es sok szerencsetlen anyamasszony katonaja volt benn, de meg azok sem lettek ongyilkosok. Szóval te es a nagybatyad is erdekes emberek lehettek...

Nos a katonasag tenyleg nem nevelt férfinek, mivel nem az a dolga. Most mar nem is aktualis a loveszarkos tomeghadsereg. Konkretan 2 haszna volt az egesznek: alakulatok es hatarak orzese, a maradek meg kb ingyen munkaero.

En nem bánom hogy voltam, normalis helyre vittek, es utanna mivel tudtam hogy mire szamithatok siman visszamentem szerzodesesnek.

2018. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Nekem apám hivatásos katona volt, sokat jártam be a laktanyába. Egyáltalán nem bánom, hogy sikerült elkerülnöm a sorkatonaságot allergia miatt (bár nem értem, mert vihettek volna télen, akkor nincs parlagfű), sokat láttam, mit megy bent, tök fölösleges, elpocsékolt idő annak, aki nem hivatásnak szánja.

Mondjuk emiatt öngyilkosnak lenni, hát, érdekes...

2018. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Éljen a lepontozás, szerintem jót tenne a sorkatonaság.
2018. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!