Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért verik itt a mellüket a...

Miért verik itt a mellüket a turbódemokraták meg a ultraliberálisok hogy milyen gyávák?

Figyelt kérdés

Többször olvastam itt hogy ha lenne egy Honvédő Háború akkor

mennyien menekülnének innen.A válaszokat olvasva megrökönyödtem.

Akkor megkérdezném hogy az itt "nagymagyarozók" miért ugatják le a "mélymagyarokat" miközben ők védenék a hazát akár életük árán is, a világpolgárok meg fejvesztve szaladnának világgá.


Azt is megkapták többször a "mélymagyarok" hogy mi alapján méregetik ki mennyire magyar.Hát a honvédelem szerintem egy alap dolog,magától értetődik.


Ismét bebizonyosodott hogy semmiféle összefogás nincs ebben a nemzetben, kivéve az ún. nemzeti oldalon.


2010. máj. 26. 14:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És nem vagyok jobbikos,bármilyen hihetetlenül is hangzik
2010. máj. 26. 14:06
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Mert számukra ezek az elvek képviselnek értéket.


De tényleg érdekes gondolat, hogy itt nyávognak az összefogás hiánya miatt, közben meg azzal büszkélkednek, hogy ők lennének az elsők, akik cserben hagynák a közösséget, ha netalántán baj érné.


A kettőnek együttvéve annyi értelme van, mint a keresztény-szocializmusnak.

2010. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

0: (személyes vélemény) Utálom a pátoszt, a melldöngetést, és a mentés-ködmönös hazafiságot, ahol a szellemi teljesítménynek nem jut szerep.

1: Egy háborút a technikai fejlettség dönt el, nem az hogy hány talpas van a seregben.

2: Egy elvont eszméért, mint egy ország, sokan nem hajlandóak feláldozni magukat, lásd a vietnámi háború alatt Kanadába menekült embereket.

3: A "nagymagyarok" ( nem az én szavam, a tiéd) jó része azt hiszi, hogy a háború az olyan mint a COD, hogy ha bekapsz egy fejsebet, akkor visszatöltöd a mentést, és játszol tovább, vagy mint a Svejk, hogy egész idő alatt be vagy csípve, és sztorizgatsz a többi katonával. A háború a legrosszabb, legpokolibb dolog, amiben önmagát becsülő ember nem hajlandó részt venni.


Kb ennyi.

2010. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy ti MILYEN jogon hurrogjátok le azt aki önként állna ki a hazájáért.Ez miért fáj nektek? Te úgyis továbbállsz. Mert más véleményen van?


"Utálom a pátoszt, a melldöngetést,"

Ahhoz képest elég szépen hirdeted magadról hogy te milyen világpolgár vagy.

2010. máj. 26. 14:33
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

A 37-es véleményével vitába szállva:


A háborúkat nem csak a technikai fejlettség dönti el, hanem az elkötelezettség is. Erre nagyon sok példát látunk. Ott van Vietnám vs. USA, de ha megfigyeled, akkor az arab országokat sem sokáig fogja megszállva tartani Ámériká, mert nem bírják, hiába fejlettek technikailag.

Ugyanez a helyzet a Szovjetunióval, akik Afganisztánt megtámadva súlyos vereséget szenvedtek, vagy éppen a Nagynémet Birodalommal, akik megtámadva a Szovjetuniót, ők is kudarcot vallottak. Vagy nézzük csak Kubát, ahol Fidel leszámolt Batistával, akit szintén az USA támogatott. Vagy ott van Japán kísérlete Ázsia gyarmatosítására, ami szintén sikertelenségbe fulladt. Vagy a gyarmatok felbomlása szintén győzelmet jelentett az elkötelezettség számára a technika felett.

És még rengeteg eset van...

2010. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
14:33 én is el kezdtem írni a választ erre, de inkább nem mert úgyis beleköt mindenbe.
2010. máj. 26. 14:34
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

Csak azt nem értem hogy ti MILYEN jogon hurrogjátok le azt aki önként állna ki a hazájáért.Ez miért fáj nektek? Te úgyis továbbállsz. Mert más véleményen van?


Nem. Hanem mert követendő mintának állítja be magát, amit pl én sose teszek.

2010. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De most miért, Magyarországon mi legyen a követendő példa ?

Költözzön el mindenki egyből ha baj van, aztán a megszállók meg röhögjenek a markukba?

2010. máj. 26. 14:40
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy soha nem teszed.

Mivel mi nemzetközösségben gondolkodunk, hogy mindenkinek jobb legyen, aki csak megérdemli, míg te csak a saját kis boldogságoddal és szabadságoddal vagy elfoglalva, és egyáltalán nem érdekel téged, hogy mi van más, normális emberekkel, ergó elhidegülsz azoktól, akik megérdemelnék az odafigyelést.


Amúgy meg ezt csinálja mostanában szinte mindenki, amit te teszel, így nem is tudsz sokmindenkit meggyőzni az igazadról, mivel már alapból olyanok, mint te.

2010. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"saját kis boldogságoddal és szabadságoddal vagy elfoglalva, és egyáltalán nem érdekel téged, hogy mi van más, normális emberekkel, ergó elhidegülsz azoktól, akik megérdemelnék az odafigyelést."


Hatalmas segítség nagy fejet növeszteni és bombázni a többit, hogy legyél te is ilyen... Tisztelet minek is, úgyis a 80% full hülye a szemetekben.

2010. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!