Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen elhelyezést kaphatok?

Milyen elhelyezést kaphatok?

Figyelt kérdés
Szerződéses katonaként Békés megyéből pesti alakulathoz mennék akkor biztosítanak valamilyen szállást vagy nekem kell gondoskodni róla? Laktanyai elhelyezés van még? Mert olyat nem akarok! Vicces lenne ha a bejelentett lakcímem egy laktanya lenne! Aki tud erről valamit légyszíves írjon!
2010. ápr. 20. 09:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Természetesen díjmentes laktanyai elhelyezésre jogosult vagy. Január 1-től legénységi állományú is jogosult nőtlenszállón történő elhelyezésre (fizetős, de nem drága - gyakorlatban még nem láttam aki igénybe vette volna).

Ha nem akarsz laktanyában lakni, nyugodtan mehetsz albérletbe. Itt Pesten 40-50000 Ft-ért + rezsi találsz is. A fizud kb. 70000 Ft lesz. Én a laktanyai elhelyezés mellett döntenék a helyedbe.

Albérleti díj hozzájárulást csak tiszthelyettestől fölfelé adnak.

Ja, ha laktanyában, nőtlenszállón laksz nem kell bejelentkezned.

2010. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!