Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen elhelyezést kaphatok?

Milyen elhelyezést kaphatok?

Figyelt kérdés
Szerződéses katonaként Békés megyéből pesti alakulathoz mennék akkor biztosítanak valamilyen szállást vagy nekem kell gondoskodni róla? Laktanyai elhelyezés van még? Mert olyat nem akarok! Vicces lenne ha a bejelentett lakcímem egy laktanya lenne! Aki tud erről valamit légyszíves írjon!
2010. ápr. 20. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na, te is csak az ingyen lakásért akarsz katona lenni
2010. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

S akkor ha ingyen lakásért akar az lenni?! A mai világba mindenki igy gondolkodik!!!

Bocsi az off-ért sajnos nem tom a választ..

2010. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert aki csak azért katona arról nem tudom elképzelni hogyha szükség lenne rá hatalmas lelkesedéssel védené amit védeni kell
2010. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Muszájból ne aggódj mert meg "kellene" védje a nagy "hazádat".:)))
2010. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lacímed maradna a mostani csak a tartzózkodási helyed lenne a laktanya
2010. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki katonának akar menni az mit finnyáskodik? miért nem jó neki a laktanya? Áhh.. de szerintem biztos kiutalnak majd egy kastélyt a Rózsadombon.
2010. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azt kérdeztem biztosítanak-e valamilyen szállást vagy van-e valamilyen támogatás! Én dolgozni akarok és ezért akár elmennék katonának is! Nem a lakás miatt!
2010. ápr. 20. 10:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó dehát laktanyában laknak a katonák. A lakás bár sztem nem ranghoz kötött de tiszthetelyettes a legalacsonyabb aki kapni szokott.
2010. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AZ OYLAN AKI CASK AZÉRT MEGY KATONÁNAK MERT "NINCS" MÁS MELÓ AZ NE MENJEN!!! A HONVÉDSÉG,RENDŐRSÉG,STB NEM JÁTSZÓTÉR,HOGY KI MEG BE SZALADGÁLJ,ÉS 1 ÉV MÚLVA OTT HAGYD! MÁS MEG BELESZAKAD H NEM HÍVJÁK BE MERT AZ ILYEN EMBEREKKEL VAN TELE A LAKTANYA!AKI MEG KATONA AKAR LENNI MINDEN ÁRON ANNAK CUMI!
2010. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
10:42! Ne hasonlíts máshoz mert nem ismersz! Én amit elvállalok azt maximálisan el is végzem! Minek írsz ha nem tudsz válaszolni a kérdésre!
2010. ápr. 20. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!