Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért gyakorlatoznak ENNYIT...

Miért gyakorlatoznak ENNYIT mostanában a grippenek?

Figyelt kérdés

Egy Hajdú-Bihar megyei városból írok (Polgár). Eddig is volt pár naponta gyakorlatozás, és láttunk vadászgépeket, de nem húsz méterre a házunk felett! Most nem kicsinyíteni akarom a távolságot, de tényleg, egy tíz emeletes ház nyolcadik emeleti ablakán simán bekopogtatna egy grippen az orrával.

A hangról már nem is szólva. Naponta legalább 6-7x lehet őket hallani.


Tudom, hogy úgysem lehet ellene tenni semmit, csak hogy most van ennek oka, és majd abbahagyják? Vagy hangoljam rá magam, hogy minden nap ezentúl olyan lesz, mintha húsz percre kimentem volna a kecskeméti repülőnapra?


2010. ápr. 8. 16:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
én nem tudom, milyen háború... engem csak azok a grippenek idegelnek ki -.-
2010. ápr. 8. 19:33
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is Kecskeméten lakom és szinte minden szoktam hallani a vadászgépeket. Talán repülőnapra készülődnek vagy ilyesmi.
2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem vok bennfentes, de emilyen hülyeségeket csinál mostanában a vezetés, simán el tudom képzelni h amiatt a 2 Török (javítsatok ki ha nem jól emlékszem a nemzetiségre) katonai gép miatt, ami berepült a magyar légtérbe engedély nélkül, felfegyverzik a légierőt, mert be vannak sózva. Csak akkora barmok ne legyenek h megtámadják őket, asszem nincs szökség háborúra...
2010. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*szükség
2010. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Vicces. Háború lesz, magyar vadászgépek körözgetnek mindenfelé. Ugyanmár, ne legyünk ennyire nevetségesek.


Hogy mi az okat, fogalmam sincs. Még csak a közelben sem lakom, szóval nem tudhatom.


Aki meg a háborúban azt látja, hogy "majd kihal a sok hülye" annak pohárköszöntőt mondok a tömegsír felett.

A háborúban a hülyétől kezdve mindenki meghal, akinek csak egy kicsi esélye is van rá. Vagy neked egy dédapád sem volt a Don-kanyarban? Ez esetben, ha meghaltak, akkor ugyanolyan hülyék voltak, mint te vagy, cimbora.

2010. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én Kecskemét mellett lakom egy településen. Szinte minden nap hallani a repülőket. Csak gyakorlatoznak,no meg készülődnek a repülőnapra. :)
2010. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A Gripen egy p. Azért gyakorolnak, hogy éles helyzetben (Isten ne adja) maximálisan tudjanak teljesíteni. Így is nagyon keveset repülnek, ennek leginkább azaz oka hogy ilyen feltételekkel vettük/lízingeljük őket.

Igen, hangold rá magad, sokan örülnének ha minden délután repnap lenne a fejük felett:)

2010. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem láttál a pilóták nyakában piros gumicsöveket? Valószínűleg a Grippenes pilóták leszívták a félretolt MiG-ek üzemanyagát, hogy ne ott savanyodjon meg. Aztán elrepültek locsolni a nyolcadikra Piroskához.
2010. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

egy pé, két pé, nem tudom, nem értek hozzá :)

akkor készítem a limonádét, és igazi family guy hangulatban bámulom az eget... "van vér, van vér?"... :D D:

2010. ápr. 12. 12:16
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát elbizonytalanodtam ... a tripper biztos 2 p! keverném?
2010. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!