Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért gyakorlatoznak ENNYIT...

Miért gyakorlatoznak ENNYIT mostanában a grippenek?

Figyelt kérdés

Egy Hajdú-Bihar megyei városból írok (Polgár). Eddig is volt pár naponta gyakorlatozás, és láttunk vadászgépeket, de nem húsz méterre a házunk felett! Most nem kicsinyíteni akarom a távolságot, de tényleg, egy tíz emeletes ház nyolcadik emeleti ablakán simán bekopogtatna egy grippen az orrával.

A hangról már nem is szólva. Naponta legalább 6-7x lehet őket hallani.


Tudom, hogy úgysem lehet ellene tenni semmit, csak hogy most van ennek oka, és majd abbahagyják? Vagy hangoljam rá magam, hogy minden nap ezentúl olyan lesz, mintha húsz percre kimentem volna a kecskeméti repülőnapra?


2010. ápr. 8. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
mer sok a kerozin...
2010. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Kecskeméten lakok....de én meg se hallom már őket, szerintem ugyanannyit mennek mint mindig.
2010. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az Usa mért ruház be többszáz milliárd dollárokat fogolytáborokba? Nagyjából ugyanazért..
2010. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nyugi a bombázások után már fel sem fogjátok venni ha a mieink közül el elrepül egy kettő. :)
2010. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása előtt tartottam cigiszünetet, akkor láttam egyet, és az után írtam ki a kérdést. Eltelt kb 7 perc. Ez alatt kétszer láttam megint (vagy egy másik, nincs rajtuk rendszámtábla, és ha van is, nem tudom elolvasni....). Hát bezzeg erre van pénzük...
2010. ápr. 8. 16:50
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor fogadjuk el, háború lesz?
2010. ápr. 8. 16:51
 7/20 anonim ***** válasza:

"Akkor fogadjuk el, háború lesz?"


hát jó lenne legalább kihalna a sok hülye...

2010. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen. Világszerte elég nagy fegyveres készülődés van.
2010. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tehát azért gyakorolnak, mert valószínűleg háború közeleg? És milyen háború? Kik fognak háborúzni kik ellen és miért?
2010. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ezeket meg honnan szeditek? bizonyítsátok már ha ilyeneket irkáltok, mert ez így elég hihetetlennek tűnik, vagy csak sok filmet néztetek?
2010. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!