Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Olyan videojátékot miért nem...

Olyan videojátékot miért nem csinálnak ahol a náci németek oldalán kell harcolni és nyerni?

Figyelt kérdés
Mindig olyan szomorúsággal tölt el amikor a játékokban németeket kell ölni. :( Nem vagyok német, de szeretem őket. <3
2016. márc. 6. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Codename Panzers játékokban is volt német hadjárat, igaz az történelemhű. Company of Heroes sorozaban is voltak német hadjáratok, német győzelemmel. Axis&Allies-ban szintén. AZ FPS-ek terén valóban alulreprezentált a német fókuszú játékok száma, talán azért kerülik a fejlesztők, mert a belső nézet miatt jobban azonosul a játékos a karakterével.
2016. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Na ez az.A kérdező COD-ozni akar szovjetek meg a szövetségesek ellen.

Én is inkàbb ebből a szögből jàtszanék.Ilyen azonban nem lesz az uralkodó politikai és történelmi szemlélet miatt.

Nem,nem lenne SSsonderkommandós DLC ahol gàzosítani lehet.

A füt@yi se akar ilyen faxszsàgot.Szerintem a hül@ye nyugat-európaiak felfogàsàval ellentétben a felszabadítàs nem volt valami vidàm dolog.

Úgyhogy ja szivesebben codoznék énis tengelyes juniformisban.

2016. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"juniformisban"

:DDDDDDDDDDDDDD

2016. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

'Szerintem a hül@ye nyugat-európaiak felfogàsàval ellentétben a felszabadítàs nem volt valami vidàm dolog.'


Kezdjük ott, hogy a nyugatiaknak nem kellett megtapasztalniuk mindazt, amit Kelet-Közép-Európának.

2016. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

'Nem,nem lenne SSsonderkommandós DLC ahol gàzosítani lehet.'


Az nem, de lehetne tolni Wehrmacht-os vagy Waffen SS-es katonával.

2016. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Balatoni csata COD adaptàció.Az zsír lenne:)
2016. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
aki CoD-ozni akar német oldalon: Van skin packok a CoD2-hez amiben kicserélodnek a karakterek kinézetei, viszont a torténet, sztori nem. (tehát pl. a normandia partraszállást németek karakterek végzik)
2016. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves korábbi válaszolók.

A kérdező nyilvánvalóan FPS típusú játékra gondolt, nem pedig stratégiaiakra. Igen, van sok fajta játék, ahol a németekkel lehet menni. Hearts of Iron, Silent Hunter, BF 1942, Panzer Generals, Men of War, stb-stb


De szerintem a kérdező és én is egy fajtára gondolunk: Történettel rendelkező FPS játékra. Ahol nem egy áruló és anti-náci német vagy (mert még ilyen is van, ahol német vagy és Hitlert kell megölni). Hanem egyszerűen egy olyan játék, mint a Call of Duty vagy Medal of Honor, ahol a Single Playerben is lehet menni a német (akár japán) oldalon úgy, hogy annak van egy története is és nem tünteti fel a németeket rossz színben és a játékos karaktere hisz is abban, amit csinál. Akár az a játék vége, hogy elveszítik a háborút a németek, akár meg lehet benne változtatni a történelmet, nem az lenne a lényeg. Csak hogy úgy mehessek egy játékban német karakterrel, ahogy a CoD-ban vagy Medal of Honorban amcsival vagy szovjettel. Na ilyen játék rohadtul nincs, pedig lenne rá igény.

2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49-es, szerintem nem kis politikai botrány lenne ebből :D
2016. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Nn3HI3_id-E


Amúgy a Brothers in Arms 2. részében a kampánytól függetlenül lehet irányítani német katonákat FPS nézetben. Egy 5 fős csapat parancsnokaként lehet játszani. Lehet nehézségi szintet, meg küldetéstípust választani. Pl. hullámokban támadó amerikai ejtőernyősöket visszaverni, eljutni A-ból B-be, célpontokat likvidálni, időre ledarálni az ellent. Tehát van ilyen lehetőség. :D

2016. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!