Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Olyan videojátékot miért nem...

Olyan videojátékot miért nem csinálnak ahol a náci németek oldalán kell harcolni és nyerni?

Figyelt kérdés
Mindig olyan szomorúsággal tölt el amikor a játékokban németeket kell ölni. :( Nem vagyok német, de szeretem őket. <3
2016. márc. 6. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%

Mert nem voltak jó srácok.


Amúgy, ha szerinted a németek nyernek, akkor hány olyan játék van, ahol a szövetségesekkel kell menni?

2016. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A szovjetek jók voltak? Akik végigerőszakolták európát? Vagy az amerikaiak és az angolok akik német civileket öltek halomra? Ők aztán tényleg jók voltak...
2016. márc. 6. 15:52
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
szerintem van ilyen.
2016. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 szántóvető ***** válasza:
100%
van ilyen,megvívhatod a tengeri csakát '39-től az usa és anglia ellen.sőt a japánokat is beállíthatod ellenségnek,de ez már hard fokozat. [link]
2016. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt több olyan játék is van, ahol lehet a nácikat irányítani. Másrészt attól még ott marad a nácik füle mögött a vaj, hogy a szövetségesek is csináltak csúnya dolgokat.
2016. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Én még nem játszottam olyan játékkal, ahol a szovjetekkel kell nőket erőszakolni, vagy a nyugatiakkal német civileket lemészárolni.

Te hol láttál ilyet?

2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Mert én tizenkettő voltam, mikor a Panzer Generals 2-ben lerohantam fél Európát a németekkel, ennek meg lassan húsz éve! Ez meg csak egy a sok száz háborús játékból, egy öreg bár még ma is népszerű turn-based stratégiai. Vannak repülőstől kezdve tengeralattjárósig (Silent Hunter sorozat több része) rengeteg játék, ahol lehetsz a németekkel.
2016. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott van Hearts of Iron 3,ott lehet velük világuralomra törni de csak ha van elèg agykapacitásod <333 <33szìv<33
2016. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

- Hearts of Iron 1-2-3 + módjaik + az ezeken alapuló játékok, mint a The Darksest Hours, Arsenal of Democracy, stb.

- Battlefield 1942-ben is lehet a németek oldalán harcolni.

- Empire Earth 1-ben is volt német kampány, de a nyakamat teszem rá, hogy még több tucat hasonló stratégia létezik, amiben szintén van.

2016. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad, ha fps-re vágysz.
2016. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!