Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Európai unio vs. USA?

Európai unio vs. USA?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a gyakorlatban ilyen nem fordulhatna elő,hogy az USA,és az európai unió országai egymás ellen háborúznának.Na de mégis,ki kerülne ki győztesen,ha az unio 27 országa összetartana,és az USA ellen háborúzna?
2010. ápr. 1. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
USA. Még mindig neki van a legnagyobb hadserege.
2010. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

"USA. Még mindig neki van a legnagyobb hadserege."


Kínának van a legnagyobb

2010. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
NATO-ról hallottál már?
2010. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
USA
2010. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Európa... Azért a pénz még mindig itt van.
2010. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom de én nagyon örülnék neki, ha valaki letörné már a szarvukat... Undorító amit művelnek meg amit képzelnek magukról. Mindenki pusztuljon el, csak az ő népük legyen minél kövérebb és elégedettebb, addig is kussolnak és megfelelő indokkal könnyen lehet őket háborúzni vinni ha valamelyik vállalatnak véletlen olaj kellene éppen... Indirekt gyarmattartó r.hadékok:)
2010. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
A háborúnak csak vesztesei vannak. Kivéve a fegyvergyártók és azok a cégek amelyikek az újáépítést csinálnák
2010. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Az EU és az USA szövetségesek, ezért nem fognak háborúzni.


Ha háború törne ki, az atomháború lenne, és az USA területe nagyobb, ami jelentős előny számukra: az európaiak nem tudnának annyi atombombát az USA-ra dobni, amivel a teljes területét megsemmisítik, az USA viszont erre nagyjából képes lenne Európa vonatkozásában. Így tehát feltehetően az USA győzne.

2010. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nem kínának és amerikának van a legnagyobb hadserege hanem Észak koreának.
2010. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Sztem, ha Észak-Kórea akár egyetlen atombombát is merne lőni, akár valami harmadik világbeli országra is, az USA gondoskodna róla, hogy az ország területe legalább 2 millió évig radioaktív pusztaság legyen.
2010. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!